TEST: Co myślą faceci, kiedy widzą Twoje zęby?

13 Września 2017

Sprawdź, czy poderwiesz go uśmiechem...

czy mam ładne zęby

Kiedy otwierasz usta, liczy się nie tylko to, co masz do powiedzenia. Równie istotny jest stan twojego uzębienia. Jeśli jest równe, zdrowe i białe - zyskujesz w oczach innych. Kiedy masz braki i przebarwienia - automatycznie jesteś gorzej postrzegana. Nic w tym dziwnego. Ludzie od zawsze oceniają najpierw na podstawie wyglądu i dopiero wtedy podejmują decyzję, czy mają ochotę na bliższą znajomość. Defekty wizualne skutecznie odstraszają.

Czy zęby są twoją wizytówką? A może bardziej przekleństwem? Rozwiąż nasz test i przekonaj się, co o tobie mówią. Odpowiedz na 20 pytań - TAK lub NIE. Za każdą odpowiedź twierdzącą przyznaj sobie 5 procent, a za negatywną - 0. Dodaj je do siebie, a dowiesz się, co myślą faceci, kiedy się do nich uśmiechasz. Pamiętaj, żeby nie koloryzować rzeczywistości i pozwolić sobie na pełną szczerość. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości - upewnij się spoglądając w lustro.

Podobno to oczy są zwierciadłem duszy, ale zęby też sporo zdradzają…

Zobacz również: One miały BARDZO krzywe zęby. Czy aparat ortodontyczny im pomógł? (Zdjęcia PRZED i PO)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-02 09:56:01

Niestety połowa z tych rzeczy się u mnie wyklucza dlatego też chodzę od roku do CMPdent. Założyłam sobie aparat i niedługo go zdejmuję. Potem będzie usuwanie kamienia, ewentualne leczeniu ubytków, wybielanie - i gotowe!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1