Czy według facetów kobieta powinna depilować ręce?

04 Września 2016

Mężczyźni nie szczędzili nam słów krytyki...

depilacja rąk

Od kobiet tyle się wymaga. Powinny być wykształcone, inteligentne, miłe, wiecznie uśmiechnięte i piękne. Trudno powiedzieć, co jest największym wyzwaniem. Jednak to bycie atrakcyjną fizycznie niewątpliwie pochłania najwięcej czasu i pieniędzy. Niezależnie od tego, czy natura poskąpiła nam urody czy nie, są zasady, których trzeba przestrzegać, żeby nie zostać skrytykowaną przez społeczeństwo. Jedną z nich jest oczywiście depilacja. Nie dość, że musimy pozbywać się owłosienia, które mamy pod pachami, na nogach i w okolicach bikini, wiele osób jest zdania, że u zadbanej kobiety także ręce muszą być gładkie. Do tej opinii przychylają się zarówno niektóre kobiety, jak i mężczyźni. Kierowane ciekawością postanowiłyśmy zapytać ich, czy uważają depilację rąk za konieczną.

Szymon, 25 lat

- Włosy na rękach wyglądają okropnie, ale jeszcze gorsze są w dotyku. Kiedyś umówiłem się z dziewczyną na randkę i przejechałem dłonią po jej nadgarstku. Wyczułem włosy i to było jedno z moich najgorszych doświadczeń. Chociaż same włosy były bardzo jasne, to jakieś takie grube i szorstkie. Zdecydowanie preferuję gładką skórę.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: Najgorszy wzrost dla kobiety

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (26)
ocena
3.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ffdd
(Ocena: 3)
2016-11-07 18:21:35

spoko, ale później niech nie narzekają, że co spędzamy w łazience połowę naszego życia! ;] skoro wymagają od nas golenia się niemal wszędzie. zapomnijcie panowie o spontaniczności! niezapowiedziana randka/obiad? "daj mi godzinę, muszę WYDEPILOWAĆ RĘCE!"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-05 20:45:17

zacznijcie wymagać od mężczyzn, współczesny facet powinien być bezwonny, rozumiem kogoś, kto jest spocony, bo waśnie ciężko pracuje fizycznie, ale to inny pot i rodzaj brudu niż u człowieka, który się nie myje... włosy na ciele mogą razić, jeśli są bardzo gęste, ale usuwanie ich z przedramion jest przesadą, jeśli nie są mocno widoczne, to nikogo nie odrzuca z wyjątkiem gogusiów w rurkach :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-05 18:24:26

Sama bym nie chciała owłosionego chłopaka. A oni golą ręce? Ja mam ciemny blond. Włoski na nogach są ciemne. Za szybko odrastają. Depiluję się pod pachami i nogi co dwa tygodnie. Ale i tak za szybko rosną. A już zwłaszcza zwykłą maszynką na 3 dzień już wszystko wychodzi. Denerwuje mnie to. A wydawanie jeszcze na ręce to mnie zrujnuje. Pamiętam jak pierwszy raz ogoliłam ręce bo denerwował mnie delikatny złoty mieszek. A teraz niestety mam dłuższe złote włosy i gęściejsze. Nie lubię tego, ale za szybko by odrosły. Zbieram na depilator IPL może to pomoże.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-05 13:58:42

ciekawe czy ktorys z nich depiluje sie pod pachami i na jajach-pewno nie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-09-05 17:10:23

Dokładnie! :D Hahahhaaha :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2016-09-05 06:37:04

Uważam ze wybieracie do tych ankiet jakiś metroseksualnych gogusiów albo gówniarzy którzy nie mają pojęcia o kobietach. Rozumiem że ciemne włosy mogą się nie podobać, ale jasne i ledwo widoczne? Bez przesady. Może w końcu my też zaczniemy stawiać warunki? Nie dajmy się zwariować!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-04 22:29:19

Ja mam ciemne męskie włosy, które cholernie szybko odrastają i jakbym miała codziennie (bo tego wymaga gładkość) golić całe nogi, łono, brzuch, połowę pleców, pachy, całe ręce, twarz i szyję to bym chyba pier***ca dostała... Raz wydałam fortunę na depilację całości, to w niektórych miejscach po 5 dniach już odrastało, a wszystko poszło po 1,5 tygonia. Pewnie że się golę w tych wszystkich miejscach, ale nie będę się przejmowała tym, że włosy odrastają na 2mm, bez przesady.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-04 20:38:39

Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet. To mi przychodzi do głowy jak czytam wasze artykuły. Druga ewentualność? Kobiety, które nienawidzą kobiet. Generalnie kobiety mają samych wrogów. Zawstydzić, upokorzyć, ośmieszyć, ale ostatecznie wychować sobie idealne konsumentki wszelkiej maści produktów i usług związanych z przemysłem kosmetycznym, w tym przypadku goleniem i depilacją.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-04 20:24:13

ja od zawsze depiluje ręce nawet dla samej siebi.Nie wyobrażam sobie tego ,zęby chodzić z długimi czarnymi włosami , ble

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-04 18:11:50

Oczywiste ze ładniej przyjemniej wygladaja rece po depilacji...Ja depiluje dla samej siebie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-04 17:38:26

Nie wierzę w to co czytam... :o

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz