Faceci wyznają: Piercing u kobiet. TAK czy NIE?

29 Lipca 2016

Mężczyźni nie owijali w bawełnę...

kolczykowanie ciała

Piercing, czyli kolczykowanie ciała, nadal ma wiele zwolenniczek. Kilkanaście lat temu był kojarzony głównie z przedstawicielkami subkultur. Jedynie bardziej odważne dziewczyny decydowały się na przekłucie nosa, brwi lub pępka. Obecnie nie jest to czymś nadzwyczajnym, podobnie jak tatuowanie ciała. Niektóre dziewczyny chcą w ten sposób coś wyrazić, inne cenią taką estetykę. Kolczykują rożne części ciała, także intymne. Co na to panowie?

Na podstawie wpisów na forach internetowych oraz wypowiedzi zaprzyjaźnionych mężczyzn próbowałyśmy odkryć prawdę. Zdania okazały się podzielone, ale po jednej stronie opowiedziało się więcej głosów.

Adrian, 28 lat

- Zdecydowanie nie toleruję u kobiet kolczyków w innym miejscu niż uszy. Po pierwsze piercing jest sprzeczny z moim poczuciem estetyki. Co ważniejsze jednak, dziewczyny, które mają dużo kolczyków, kojarzą mi się z paniami lekkich obyczajów. Wiadomo, takich bywających na dyskotekach i gustujacych w łysych, napakowanych facetach. Oczywście, nie znaczy to, że potępiam wykolczykowane kobiety. Po prostu nie zainteresowałbym się taką dziewczyną – Adrian nie owija w bawełnę.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: Czemu facet z nadwagą to najlepszy materiał na chłopaka?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (18)
ocena
3.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

yui
(Ocena: 1)
2018-05-19 21:03:25

r

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
AGA
(Ocena: 5)
2016-07-31 13:34:04

Oprócz kolczyków w uszach i pępku (jak wcześniej napisałam), podobają mi się też tatuaże. Pod warunkiem, że tatuaż jest nieduży i delikatny. Ja sama mam wytatuowanego motyla na prawej łopatce. Ma duże znaczenie dla mnie, ponieważ przypomina mi jaką przemianę przeszłam- na pozytywne oczywiście ;) . Mojemu mężowi bardzo się podoba ;) Tak czy inaczej do kolczykowania i tatuowania się nic nie mam. Pod warunkiem, że będzie to przemyślane, ładne i estetyczne ;). A na pewno podkreśli urodę ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
AGA
(Ocena: 5)
2016-07-31 13:12:41

Osobiście uważam, że kobieta pięknie wygląda z kolczykami w uszach, ewentualnie w pępku, ale zimą to na nic się zdaje, bo pępek odkrywa się raczej latem. Jeśli chodzi o kolczykowanie się w innych częściach ciała np.: nos, brwi itd. to jak dla mnie, to nie pasuje do kobiety. Nie jestem staroświecka i nie mam tylu lat co moja babcia. Jestem młodą osobą, ale to dla mnie jest wulgarne ( bez urazy) ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-30 23:27:15

W życiu bym nie spojarzała na takiego snoba. Jeśli kolesiowi nie odpowiadają kolczyki to niech spada

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-31 21:04:09

Jeśli dla Ciebie nie bycie snobem jest posiadanie kolczyka w dupie to pogratulować rozrywek :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2016-07-30 01:59:29

może się komuś piercing nie podobć, ale teksty w stylu "nigdy nie zainteresowałbym się taką dziewczyną" czy "nigdy nie wybrałbym kobiety z piercingiem na partnerkę" są po prostu głupie. skąd oni mogą niby o tym wiedzieć? nie mamy wpływu na to w kim się zakochujemy. gdyby poznali piękną dziwczynę o wspaniałym charakterze w której zakochaliby sie z wzajemnością to zrezygnowaliby z zwiazku z nią tylko dlatego, że miałaby kolczyk w nosie? a gdyby ich długoletnia partnerka, którą kochają, z którą świetnie im sie układa i planują z nią przyszłość, coś sobie przekuła, to co, rzuciliby ją przez to?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-29 16:30:38

Ja mam dwie dziurki w jednym uchu i tunel w drugim. Z kolczykami problemu nie ma, ale mój tunel chyba przeszkadza innym w pracy, bo rzucają mi jakies teksty typu "jak będziesz wyglądać za 20lat" albo " jak można sie tak skrzywdzić". I tak sie tym nie przejmuje, bo zrobiłam to dla siebie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-29 13:07:23

Mam kolczyka w pępku, języku, wardze, tunel w uchu i 3 tatuaże. Mam też faceta.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-29 22:51:52

Gratuluję

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-29 12:03:28

Ja i mój facet jesteśmy zupełnymi przeciwieństwami. On pracuje na kierowniczym stanowisku w banku; ja jestem fotografem. Mam kolczyki i tatuaże, a on nie ma na ciele żadnych przekłuć czy wzorów. Kręci go jednak to, że jestem zupełnie od niego inna. Podoba mu się, że on jest taki ułożony, a ja niegrzeczna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-29 09:21:10

Mam kolczyk w nosie i pod dolną wargą od wielu, wielu lat. Nie spotkałam się z negatywnymi opiniami - nie narzekam na zainteresowanie płci przeciwnej (i to różnego typu - od "eleganckich, ułożonych chłopaków" po typowech bad boyów z tatuażami.) To wszystko kwestia gustu. Moje kolczyki są estetyczne, subtelne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-29 09:18:34

ja mam kolczyki wyłącznie w uszach (po jednej dziurce w każdym uchu czyli standard), a mój chłopak... tego nie znosi. Gdybym przekłuła nos, brew, język, chyba by się zdenerwował :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz