Co zrobić, żeby Twój biust był większy?

19 Stycznia 2017

Te metody naprawdę działają! Próbowałyśmy!

większy biust

Słyszymy o wielu zaletach małych piersi. Najważniejsze dotyczą zachowania wraz z wiekiem większej jędrności w przeciwieństwie do dużego biustu oraz zdrowszego kręgosłupa. Hojnie obdarzone kobiety odczuwają jego ból i mogą mieć przez swoje piersi problemy zdrowotne. Mimo wszystko ich koleżanki, które zostały słabo wyposażone przez naturę, rzadko bywają przekonane do swoich atrybutów i marzą o obfitych piersiach. W końcu to właśnie one kojarzą się z seksapilem oraz przyciągają męskie spojrzenia. Na nic zdaje się wyliczanie minusów dużych piersi ani nawet fakt, że są mężczyźni przepadający za małym rozmiarem. Chcą mieć duży biust i koniec.

Niektóre kobiety decydują się na inwazję chirurgiczną, ale nie wszystkie na to stać. Poza tym trzeba żyć ze świadomością, że piersi są sztuczne. Do tego dochodzą nieprzyjemne skojarzenia innych z plastikiem, a także te z kobietami lekkich obyczajów, ponieważ duże zrobione piersi stały się już niemal ich synonimem. Dlatego nie brakuje zwolenniczek metod naturalnych, czyli różnych diet, suplementów, itp.

Nie chcesz się uciekać do operacji plastycznych, ale pragniesz, aby Twój biust wydawał się większy? Zastosuj się do tych oto metod!

Zobacz także: Jak optycznie powiększyć biust? 7 sprawdzonych ćwiczeń

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-19 09:58:53

Napiszcie co zrobic zeby zmnijszyc biust

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1