TEST: Na ile % Twoje ciało OD PASA W DÓŁ podoba się facetom?

29 Listopada 2017

Sprawdź, co mężczyźni myślą o Twoich nogach, pośladkach i strefie intymnej.

od pasa w dół

Uroda to oczywiście nie wszystko, ale nie od dziś wiadomo, że pierwsze wrażenie zależy głównie od wyglądu. Adorator najpierw analizuje naszą powierzchowność, a dopiero później poznaje nasz charakter. Wizualne niedopasowanie praktycznie wyklucza bliższą znajomość. A tu liczy się każdy szczegół - nie tylko twarz, włosy, piersi czy talia. Od pasa w dół też podlegasz ocenie.

O ile możemy podejrzewać, jaka figura, buzia, fryzura czy krągłości cieszą się największym wzięciem, tak cała reszta wciąż pozostaje dla nas tajemnicą. Jeśli jesteś ciekawa, co mężczyźni sądzą o twojej pupie, nogach i biodrach - koniecznie rozwiąż nasz test. Odpowiedz szczerze na 20 pytań. Za każdą odpowiedź twierdzącą przyznaj sobie 5 procent, a za negatywną - 0 proc.

Dodaj je do siebie i przekonaj się, jak działasz na facetów. Właśnie od pasa w dół.

Zobacz również: Myślisz, że ta dziewczyna jest idealnie szczupła? Spójrz na nią od pasa w dół… (Jej ciało to fenomen)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-29 08:18:39

Idiotyzmy. Uda mogą ocierac się o siebie, nawet jak ktoś jest szczupły, bo ma taka budowę , a jak zwykle wmawia się, ze to defekt, tymczasem jest to prawidłowa budowa! Właśnie szpara miedzy udami może oznaczać, że ktoś ma wady w budowie, krzywe nogi, a nie odwrotnie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-29 10:34:08

Szpara między udami jest o wiele ładniejsza niż ocierające się o siebie uda. I wcale nie oznacza krzywych nóg. Gdy kobieta jest szczupła i nie ma wąskich, "męskich" bioder to jest to właśnie prawidłowa budowa, a nie odwrotnie. Praktycznie każda zgrabna i szczuplutka kobieta ma przerwe między udami. Panie które wmawiają sobie, że jest inaczej: może warto zastanowić się nad dietą odchudzającą lub modyfikacją poczucia estetyki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-29 11:22:37

hmm pewnie Ty te szpare masz calkiem duza?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-29 11:43:48

Pewnie tak :D Ma taki przelot, że pies z budą by przeleciał, więc wmawia, że to jest piękne. Wcale nie trzeba mieć bioder chłopca, by nie mieć przerwy. Ja mam figurę klepsydry i prawidłowe proporcje góra-biodra, do tego super talia, na temat której zbieram pełno komplementów i nie mam żadnej wielkiej przerwy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-29 11:45:15

Przez wiele lat szpara miedzy udami była uważana za defekt, brzydko to wygląda, a teraz jakieś dziwne poczucie estetyki, że to takie super

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-29 13:07:20

Przecież tu chodzi o delikatną przerwę a nie krater. Osobiście też uważam, że o wiele lepiej wyglądają smukłe, szczupłe ( nie mylić z chude ) uda i krągłe biodra, niż obcierające się o siebie uda. Ja trochę przytyłam i teraz właśnie uda mi się obcierają i mi się to nie podoba, a na dodatek jest "niewygodne".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-29 20:28:52

Po prostu szpara między udami (lekka) wygląda lepiej niż ocierające się o siebie uda. Tak samo jak np. Długie, szczupłe nogi wyglądają lepiej niż krótkie i grube. Może są wyjątki, ale większość ludzi tak myśli.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-03 11:22:21

Ale wy jestescie czasem ograniczone. Ćwiczę od kilku lat, jestem szczupła i wysportowana, mam diete a i tak nie mam przerwy między udami. To się ma lub nie ma. Czasem żadne diety, srety tety nie pomogą jeśli ma się taką budowę ciała. Radzę zainteresować się tematem a potem oceniać. Ocierające się o siebie uda nie oznaczają grubych ud. A potem dziwić się że tyle dziewczyn ma kompleksy, popadają w paranoje na punkcie swojego wyglądu i wagi jak czytają takie bzdury na interncie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1