Ludzie z najbrzydszymi zębami na świecie. Nie uwierzysz, co skrywają w ustach

07 Maja 2018

W brytyjskim talk show ubytki i próchnica widoczne są gołym okiem.

brzydkie zęby

Kiedy szukasz w Internecie zdjęć właścicieli najbrzydszych zębów na świecie - prędzej czy później trafisz na Gemmę Swift. Brytyjka 3 lata temu pojawiła się w popularnym talk show „The Jeremy Kyle Show”. Rozmowa z nią dotyczyła czegoś zupełnie innego, ale internauci zapamiętali wyłącznie jej uzębienie. To wyglądało tak strasznie, że zorganizowano nawet zbiórkę na jego generalny „remont”.

Zobacz również: Pamiętacie kobietę z wyjątkowo paskudnymi zębami? Zobaczcie, jak wygląda po wizycie u dentysty! (WOW)

Okazuje się, że to nie jedyny taki przypadek. Wspomniany talk show słynie z bohaterów, którzy nie do końca dbają o higienę jamy ustnej. Niemal w każdym odcinku pojawia się rozmówca, który nie powinien raczej otwierać buzi. Złośliwi nie bez powodu nazywają program „Brzydkie Zęby Show”.

I chyba coś w tym jest, bo w Internecie łatwo można znaleźć fotograficzne dowody na słuszność tej tezy. Takiego natężenia ubytków, próchnicy i nierówności nie ma nigdzie indziej.

Mamy szczerą nadzieję, że nimi też zajmie się dentysta.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-07 16:43:33

a myślałam, że ja mam obrzydliwe zęby. Mam krzywe zęby, bo w mojej rodzinie od strony ojca większość ludzi ma dwójki góre wystające ponad jedynki. Jednak nie jest tak źle.... Bo o higiene zębów dbam, ale krzywizny bez aparatu nie da się naprawić..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-07 08:35:19

Przecież uczestnicy tego show to patologie to jak maja wyglądać?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-07 01:45:51

Gdyby nie wpływalo to na zdrowie to proszę bardzo jeżeli siebie akceptują i im to nie przeszkadza to Oki, ale niestety skutki uboczne braku higieny jamy ustnej mogą być bardzo poważne. Może nie są do informowani czym to szkodzi, nie mam pojęcia, ale mimo wszystko zepsute zeby lub ich brak to napewno musi być wielki dyskomfort podczas jedzenia. Współczuję głupoty, lenistwa..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1