Botoks. Tak czy nie?

28 Lutego 2016

O botoksie krążą prawdziwe legendy. Czas przyjrzeć się faktom!

botoks

Chociaż panuje moda na naturalność, nie brakuje kobiet, które poddają się zabiegom upiększającym. Kompleksy robią swoje. Poza tym mało która z nas nie skusiłaby się na niewielkie poprawki w wyglądzie, gdyby dysponowała odpowiednią sumą pieniędzy.

Niesłabnącą popularnością cieszy się botoks. To preparat używany w celu pozbycia się zmarszczek mimicznych, dużych bruzd (np.między brwiami) czy podnoszenia opadających kącików ust. Metoda z użyciem tej substancji polega na wstrzykiwaniu w konkretne miejsca niewielkich dawek. Botoks był stosowany już w latach 80. XX wieku, ale jako produkt kosmetyczny zaistniał na rynku dopiero w XXI wieku. Substancja jest niezwykle skuteczna, ale niestety zabieg trzeba powtarzać. Jeśli jednak wierzyć statystykom, możemy dzięki niej wyeliminować nawet 80% niedoskonałości naszej twarzy.

Na temat botoksu krąży wiele informacji, ale niektóre z nich nie są prawdziwe. Postanowiłyśmy się im przyjrzeć. Z czym musimy się liczyć, decydując się na zabieg z jego użyciem?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Hania
(Ocena: 5)
2016-03-04 08:38:45

re: Botoks. Tak czy nie?

Miałam przeprowadzony botoks i to dwukrotnie, oczywiście, że można przesadzić i wyglądać jak mumia, ale jak się trafi w dobre ręce, to nic nam nie grozi. Ja wybrałam dobra klinikę, którą poleciły mi koleżanki - MTTEstetica w Krakowie. Pracuje tam pani doktor Magda Tyc- Tyka, mogę z czystym sumieniem polecić, dobrze dobiera zabiegi, potrafi wysłuchać i doradzić, jest przy tym mega dokładana.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ewra
(Ocena: 5)
2016-02-28 17:25:02

re: Botoks. Tak czy nie?

zdecydowanie nie! wystarczy odpowiednio dbac o cere, nawilazc ja najlpieje od srodka np iqface i zaden botoks nigdy nie bedzie nam potrzebny. zamiast tony wplepywaczy jeden krem wystarczy!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-02-28 17:30:41

najdozszy krem nie spowoduje ze zmaszczki nie powstana-podobnie dieta

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-02-29 08:26:20

botoks ma szereg zastosowań, nie tylko zmarszczki :P jeśli komuś to ma pomóc to nie widzę problemu, ważne tylko, żeby nie przesadzić albo żeby się nie uzależnić

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1