Blogerka fitness ujawnia, co dzieje się z jej brzuchem, kiedy zje coś nieodpowiedniego (Ale różnica!)

18 Grudnia 2017

Wygląda wtedy jak ciężarna, choć wcale nie spodziewa się dziecka.

wzdęcia

Blogerki zajmujące się zdrowym i aktywnym stylem życia często oskarżane są o zakłamywanie rzeczywistości. Publikowane przez nich zdjęcia są zawsze idealne, a ich życie przypomina sielankę. Dla niektórych to bardzo motywujące, ale dla większości - raczej deprymujące. Nie wierzymy, że możemy chociaż zbliżyć się do ideału z kolorowej fotografii.

Na szczęście zdarzają się też wyjątki od tej reguły. Tak jak Michelle Middleton, która na własnym przykładzie pokazuje, że można się zmienić, pozostając przy tym normalnym człowiekiem. To nie kolejny cyborg ze świata fitnessu, ale prawdziwa kobieta z równie realnymi problemami. Amerykanka chwali się swoimi sukcesami, ale nie ukrywa też gorszych dni.

Te zdarzają się regularnie, bo brzuch Madlymish (po takim pseudonimem jest znana) często odmawia współpracy…

Zobacz również: Ta blogerka ciągle słyszy, że promuje anoreksję, a inni zarzucają jej... nadwagę! Jak to możliwe?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Jula
(Ocena: 5)
2018-01-01 18:04:29

To prawda... tutaj nie ma co sie dziwic. To norma... sama sie z tym mecze. Jestem trenerem personalnym a dodatkowo prowadze kilka zajec w naszym klubie. Bardzo czesto gdy zjem na obiad cos ciezszego, mam pozniej problem z brzuchem. Wygladam w swoim stroju z lekka "nieprofesjonalnie" ;p taki juz jest metabolizm. A po światach bylo to samo. Przez 2 kolejne dni meczylam sie z ciazowym brzuszkiem i w sumie wypilam dicopeg 10g wiec przeszlo, ale tak jak piszecie no taki juz nasz jest ten organizm

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Emma
(Ocena: 5)
2017-12-18 10:00:42

To czysta fizjologia, takie rzeczy się po prostu dzieją i to bez względu na to czy osoba jest bardzo szczupła czy nie. Tak jak w artykule - zależy to od konkretnej osoby, ale nabiał faktycznie powoduje taki efekt, kalafior, brokuły - nie należy się nimi przejadać. Miałam o tym osoby temat na dietetyce jak chodziłam do progresu, ale sama z własnego doświadczenia też co nieco na ten temat wiem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-18 10:30:58

SPAM!!! ZGŁASZAĆ DO USUNIĘCIA!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-18 10:31:02

SPAM!!! ZGŁASZAĆ DO USUNIĘCIA!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1