Zgrabna blogerka na jeden dzień zrezygnowała z diety. Nie uwierzysz, jak bardzo zmienił się jej brzuch!

22 Sierpnia 2017

Wygląda gorzej, ale wcale się tym nie przejęła. Dlaczego?

Anna Victoria

Jeśli interesujesz się sportem i zdrowym stylem życia, pewnie wielokrotnie spotkałaś się z określeniami typu „cheat meal” czy „cheat day”. Każda szanująca się blogerka fitness od czasu do czasu pozwala sobie na drobne oszustwo. Na jeden dzień porzuca rygorystyczną dietę i odpoczywa od ćwiczeń, by kolejnego znowu się katować. Wszystko w obawie przed tym, że chwila lenistwa unieważni wielomiesięczny czy nawet wieloletni wysiłek.

Jak wielki jest to absurd przekonuje Anna Victoria. Certyfikowana trenerka, którą na Instagramie obserwuje już niemal 1,5 mln fanów, postanowiła odnieść się do wszechobecnej obsesji. Jak się okazuje, nawet ona pozwala sobie na chwilę zapomnienia. Z tą jednak różnicą, że nie wpada w czarną rozpacza, kiedy po obfitym posiłku jej ciało nie wygląda tak, jak chwilę wcześniej. Doskonale zdaje sobie sprawę, że wkrótce wróci do dawnej formy.

Jej zdrowe podejście do treningu i samej siebie docenili Internauci. Wpis polubiono prawie 40 tysięcy razy. Warto go przeczytać i wziąć sobie do serca…

Zobacz również: Idealna pupa? Tylko na Instagramie... Blogerka ujawniła, jak jej pośladki wyglądają NAPRAWDĘ!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 4)
2017-08-22 18:59:04

No niestety, jeśli ja zjem coś, co mi nie służy, to wzdęcia i ból brzucha mam dobre 14 godzin po posiłku. Zależy co się je i na co kto ma uczulenie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
flamboyant
(Ocena: 5)
2017-08-22 15:11:29

Tak, oczywiście. Szkoda tylko, że nikt nie wspomina, jak łatwo jest wpaść w niezdrowy ciąg myślowo-poczynaniowy pt. "skoro raz mi nie zaszkodziło, to mogę sobie pozwolić na jeszcze jeden dzień odpoczynku"... i potem kończy się w grupie ofiar kompulsywnego objadania się i wyżala się na forach i w grupach AO - Anonimowych Obżartuchów ;) nie wszystkie dziewczyny mają tak silną wolę, żeby faktycznie następnego dnia wrócić do formy, a wyrzuty sumienia dotykają wielu z nich... do tego trzeba mieć silną psychikę, a w przeciwnym wypadku trzymać się wytrwale swoich postanowień [+ nie "katować się", a dostosować dietę pod siebie, bo potem się taka biedna męczy, nie wytrzymuje, napada na lodówę, a potem rozgłasza wcześniej, że odkryła coś takiego, jak "cheat day" i będzie to częściej stosować ;)]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
flamboyant
(Ocena: 5)
2017-08-22 15:13:05

*rozgłasza wszędzie, sorki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1