Zoku Runner – arcydzieło wśród butów

14 Kwietnia 2017

Obuwie zachwyca połączeniem najnowocześniejszej technologii oraz wykonaniem.

Zoku Runner

Nowy model Zoku Runner można nazwać arcydziełem wśród butów. Dlaczego? Bo łączy w sobie stylowe elementy konstrukcji wzbogacone sportowymi detalami, opartymi na nowoczesnej technologii oraz oryginalne kolory, które idealnie wpisują się w uliczny styl.

Każdy fragment buta został dokładnie przemyślany i zaprojektowany w oparciu o najdrobniejsze szczegóły. Półprzezroczysty, plastikowy szkielet podtrzymuje stopę i idealnie dopasowuje się do jej kształtu. Pianka DMX umieszczona w podeszwie doskonale współpracuje z dynamiczną górną częścią buta, zapewniając tym samym dobrą amortyzację podczas chodzenia.
To, co jednak najbardziej zachwyca w nowym modelu Zoku, to niebanalny kolor. Od czubka aż po samą górną część but pokryty jest melanżem, czyli mieszanką włókien, barwionych różnymi kolorami, dzięki której powstaje charakterystyczna, kolorowa tkanina.

Model Zoku Runner Ultraknit dostępny jest od 8 kwietnia w WS2.

Materiały prasowe

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

asdfffa
(Ocena: 5)
2017-04-15 23:58:01

asda

yślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-14 19:47:19

Swetroskarpetobut

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
inferno
(Ocena: 1)
2017-04-14 06:10:25

Paskudy xD Takie wiejskie adidki to się chyba nikomu nie podobają, ludzie noszą, bo "modne". Hehehe śmieszne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-14 10:57:22

kurcze a ja na nie popatrzyłam i stwierdziłam, że są przepiekne. Jak widać każdemu podoba się coś innego!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1