Zmysłowa bielizna modelująca - Sheer Velvet Sensation

01 Października 2015

Ta niezwykle luksusowa i spektakularna bielizna łączy w sobie piękno z funkcjonalnością.

Sheer Velvet Sensation

Marka Triumph, jako ekspert z niemal 130-letnim doświadczeniem w tworzeniu bielizny dla kobiet, przedstawia nowości w kategorii bielizny modelującej na sezon jesień/zima 2015.

Nowa seria Sheer Velvet Sensation jest odpowiedzią na potrzeby wymagających kobiet, które cenią sobie niepowtarzalne rozwiązania oraz pragną uzyskać efekt perfekcyjnie wymodelowanej sylwetki. Ta niezwykle luksusowa i spektakularna bielizna łączy w sobie piękno z funkcjonalnością.

Każdy z fasonów ozdobiony jest aksamitnymi kwiatowymi aplikacjami, które w dyskretny sposób modelują sylwetkę w miejscach, które tego najbardziej potrzebują: brzuch, talia, pośladki.

Im wzór jest gęstszy, tym efekt modelowania jest silniejszy. Dzięki idealnie gładkim krawędziom i jedno-szwowej konstrukcji, bielizna nie odznacza się pod nawet bardzo obcisłym ubraniem.

Aksamitne aplikacje, delikatny tiul w dwóch wersjach kolorystycznych: klasycznej głębokiej czerni, oraz w szlachetnym kolorze wina, to idealna propozycja do wieczorowych stylizacji.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz