Wielka dostawa znanych marek w TK MAXX

17 Lutego 2016

Światowe marki w okazyjnych cenach?

TK MAXX

Już 18 lutego do wszystkich sklepów TK Maxx trafi wyjątkowo duża dostawa produktów znanych marek i projektantów.

We wszystkich 30 sklepach TK Maxx w całej Polsce pojawi się ponad milion modnych produktów. To idealna okazja do tego, aby swoją wiosenną garderobę uzupełnić o najlepsze markowe ubrania i akcesoria w niezwykle okazyjnych cenach, do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

W najświeższej wielkiej dostawie znanych marek pojawią się wysokiej jakości ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także zgodne z najnowszymi trendami akcesoria, markowe torebki i obuwie. Nie zabraknie również luksusowych produktów dla domu. To szansa na to, by dać się porwać wiosennemu szaleństwu. Teraz TK Maxx kryje w sobie jeszcze więcej wyjątkowych produktów! O TK Maxx:

TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji. TK Maxx jest własnością spółki TJX Europe, a spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc. Więcej informacji o TK Maxx: www.tkmaxx.pl

 

Zobaczcie kilka produktów, które będą dostępne już w ten czwartek w salonach TK MAXX!

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

marek
(Ocena: 1)
2016-07-24 20:52:08

bardzo slaba i nie mila obsluga

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1