Moda męskim okiem: Faceci wskazali ciuchy, w których zawsze wyglądasz WULGARNIE

12 Kwietnia 2018

Nie chcą, żebyś je nosiła.

wulgarny strój

Niektórzy twierdzą, że istnieje granica wieku, do kiedy możesz podkreślać swój seksapil. Według innych to nigdy nie jest w dobrym guście i to skromność najlepiej się sprawdza. Są też tacy, którzy uważają, że wszystko zależy od okoliczności. Bez względu na to, warto żebyś zadała sobie pytanie, kiedy wyglądasz seksownie, a kiedy przekraczasz granicę i twojemu wizerunkowi bliżej do wulgarności. To wcale nie takie proste.

Zobacz również: Ciuchy, z których śmieją się faceci. Nigdy ich na siebie nie zakładaj!

Aby to ułatwić, zapytałem o opinię w tej kwestii kilku facetów. Oni nie mieli problemu, by wskazać ubrania kojarzące się im jednoznacznie źle. Chodzi o części garderoby, które aż pachną desperacją - zobacz mnie, tu jestem, szukam towarzystwa. Kobieta w takim stroju raczej nie wzbudza zdrowego zainteresowania i szacunku. Raczej niepotrzebnie prowokuje i… rozśmiesza. Żeby uniknąć kompromitacji warto wziąć to sobie do serca.

Panowie wskazali ciuchy, które powinnaś zachować na specjalne okazje. A najlepiej zupełnie o nich zapomniała…

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
3.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

slawek
(Ocena: 5)
2018-04-13 12:06:18

te komentarze to chyba panowie 75+ albo wyborcy PIS-u pewne za chwilę będzie propozycja ustawy, co ureguluje kwestie, co się ma podobać i jakie kary, kiedy podoba się co innego..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-13 08:31:15

Praktycznie ze wszystkim się zgadzam. Jedyny wyjątek, to koszulka z wyciętymi bokami, warunkiem jest jednak sportowy stanik pod spodem. Koronka wygląda już lekko wulgarnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-12 22:59:08

jak rozumiem autor jest niespelnionym lokatorem seminarium a przytoczone imiona radek pawel itp sa utożsamieniem autorytetu , czytaj odrzuconego uczucia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-12 22:30:07

Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na temat tożsamości tych wspaniałych chłopców oceniających gusty modowe dziewcząt. Są gejami, studentami seminarium a może Talibami? Was chłopcy żadne gender nie zmusza, żebyście się tak ubierali, nie podoba się wam, to się tak nie ubierajcie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-04-12 18:55:26

Bo społeczeństwo uważa, że ciało kobiety to coś wulgarnego, a męskie już nie. Facet w szortach bez koszulki? Spoko. Dziewczyna w obcisłej sukience (tak jak w tym artykule) to już wulgarne. Tylko którą inteligentną kobietę te artykuły obchodzą?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-04-12 09:19:48

Co to za mezczyzni ktorzy wiedza co to leginsy;)?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-04-12 12:52:46

Co to za mężczyzna, który nie wie czym są leginsy!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1