Moda męskim okiem: Czego nie zakładać do łóżka, żeby facet nie uciekł z sypialni?

11 Sierpnia 2016

Tomek twierdzi, że brzydka piżama to najlepszy środek antykoncepcyjny.

damska piżama

W czym kobieta wygląda najlepiej? Jeśli chodzi o sypialnię, to zdecydowanie w niczym. Czasami jednak wypadałoby coś na siebie założyć. A przy okazji nie przestraszyć partnera. Choć głośno się o tym nie mówi, niektóre łóżkowe wdzianka mogą działać antykoncepcyjnie, bo odbierają ochotę na jakiekolwiek czułości. Nikt nie twierdzi, że powinnaś sypiać wyłącznie w stringach od Victoria`s Secret, ale spróbuj się postarać.

Kiedy myślę o największym nocnym koszmarze, wcale nie przypominam sobie krwawego horroru. Czasami wystarczy spojrzeć na to, co masz na sobie. To wręcz niewiarygodne, jak niepozorne wdzianko potrafi odebrać resztki atrakcyjności chodzącej seksbombie. Pod tym względem jesteśmy wymagającymi estetami i byle czym nie da się nas zadowolić.

Z czego powinnaś zrezygnować, żeby kochanek nie uciekł z krzykiem? To proste. I sprawdzone na żywym organizmie (czytaj: mnie).

Zobacz również: Co mówi o Tobie Twoja PIŻAMA?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
3.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-08-16 12:04:05

Jasne... Jak jest zimno to lepiej zamienić się w sopelek lodu, bo przecież nie można założyć czegoś cieplejszego, bo to faceta odstraszy... Zastanawiam się ile lat mają autorzy tego czegoś, co chcą nazwać artykułem... Mój mężczyzna jak śpię u niego i jest mi zimno (a jestem totalnym zmarźlakiem) proponuje mi żebym założyła jego getry, a wszystko po to żeby było mi ciepło... TO JEST MIŁOŚĆ

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 4)
2016-08-11 21:09:23

Najlepiej spać po prostu nago ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
xyz
(Ocena: 5)
2016-08-11 16:06:01

Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy, tzn. mam na myśli, że dobremu kochankowi, którego jego kobieta kręci tak czy owak, taką jaką jest i cokolwiek by nie nosiła, nie będzie przeszkadzało to, co ma na sobie, bo można to po prostu zdjąć ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-11 10:15:08

Każdy facet jest inny. Ja zazwyczaj śpie w majtkach i koszulce, jak jest chłodniej to zakładam jeszcze legginsy. Facetowi to nie przeszkadza i nawet w takich ciuchach mnie pragnie, przy czym często kończę na chwilę bez nich. Czasem pojawiam się też w seksownej kusej piżamce jeśli umawiamy się wcześniej na coś więcej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1