Noszenie tych ubrań i dodatków powinno być zakazane. SZCZYT OBCIACHU!

10 Lipca 2017

Trendy nie zawsze oznaczają dobry gust. Te zdjęcia mówią same za siebie...

obciachowe ubrania

Współczesna moda pozwala nam eksperymentować do woli. Tym bardziej, że panuje powszechne nastawienie, aby mieć swój własny styl i umieć go wyrazić. Chociaż większość kobiet podąża za aktualnymi trendami, mniej lub bardziej umiejętnie próbuje go stworzyć. Czasami się udaje, a innym razem efekt jest groteskowy. Pomysłowość, innowacja i oryginalność nie zawsze mają dużo wspólnego z dobrym smakiem, czego najlepszym przykładem są niektóre dzieła projektantów. W sieciówkach również można zobaczyć wiele ubrań dla kobiet przypominających bezkształtne worki i wiele ubrań dla facetów, które odejmują im płciowego charakteru. Obecne trendy nasuwają spostrzeżenie, że styl damski ewoluuje w kierunku męskiego i na odwrót, zupełnie jakbyśmy mieli do czynienia z zacieraniem różnic płciowych. Są wśród nich fajne rzeczy i takie, których lepiej nie nosić.

W naszych szafach również jest wiele rzeczy, których powinnyśmy się pozbyć. Nie dlatego, że wyszły z mody, ale dlatego, że są przekombinowane i każda kobieta wygląda w nich źle. Do niektórych mamy sentyment, a innych zwyczajnie nam szkoda. Mimo wszystko czas na stanowczy ruch i zrobienie porządku w szafie. Letnia pora jak najbardziej temu sprzyja.

Oto ubrania, których zalecamy się pozbyć.

Zobacz także: Jak się ubrać na letnie wesele? Oto trzy GOTOWE stylizacje!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
3.9/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-10 20:21:05

autor ma pojęcie o modzie żadne, zamist o ubraniach i akcesoriach powinien pisać o cebuli

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-10 20:19:34

Ktoś kto pisał ten artykuł ma zerowe pojęcie o modzie :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-10 10:35:19

Ostatnie dwa zdjecia mnie rozwalily xDDDDD chcialabym numer do dilerow tych 'projektantow' bo musza ostro brac xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
justyna
(Ocena: 5)
2017-07-10 10:12:46

SERIOOOO

Fajne artykuły są na tej stronie i odwiedzam ją już pare lat i baaaardzo szkoda, że muszę przestać. Przez te reklamy SERIO nie da się nic spokojnie przeczytać. Non stop coś gra, wyskakuje i przeszkadza. A szkoda

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-10 13:54:24

Zainstaluj sobie adblocka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-10 09:41:43

A co kogo obchodzi, co kto nosi? Mnie się nie podoba wiele rzeczy i uważam je za porażkę modową, ale ktoś inny będzie uważał to za swój hit. I mnie nic do tego. Róbcie więcej takich list - lubię się z nich śmiać i z głupoty autorek xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-10 01:57:55

Dziurawiłam samodzielnie jeansy, zanim poszarpane spodnie stały się modne, lubię je i nie zamierzam z nich rezygnować. Z powyższej listy mam również kilka topów w wyciętymi ramionami, bo podobały mi się nadruki na nich, a nie cierpię na nadmiar pieniędzy, aby wyrzucać nowe ubrania. Na szczęście powyższe rzeczy zakazane nie są, większość mi się nie podoba, ale niech każdy chodzi sobie jak chce, mam wrażenie, że niektórym marzy się, aby wszyscy wyglądali jak armia klonów. Rozbawił mnie również fragment o tym, że inne osoby mogą sobie pomyśleć coś złego. I co z tego? Zwariowałabym, gdybym miała tak przejmować się opinią obcych ludzi, po co samemu się tak unieszczęśliwiać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1