Top Secret: ROMANTIC FOLK

21 Stycznia 2016

Zobaczcie nowy lookbook marki!

Top Secret: ROMANTIC FOLK

Linia Romantic Folk marki Top Secret z  sezonu wiosna 2016 to kolekcja przejściowa, w swej kolorystyce spokojna, wzbogacona nowymi detalami i kwiatowym drukiem inspirowanym haftem kultury rosyjskiej. Królują czerwień i czerń. Inspiracja haftem użyta została na miękkich wiskozach i przełożona na żakardowe, strukturalne dzianiny.

W kolekcji znajdują się akcenty lat 70., jak frędzle czy tkaniny imitujące zamsz - tak wkomponowane, by nie osłabić romantyzmu  linii, a jedynie go wzmocnić.

Kolekcję określa kilka kluczowych detali; frędzle (must-have minionego i obecnego sezonu) – ozdabiające linię ramion i linię dołu bluzek, czy  koronki – użyte jako wstawki, które odciążają zabudowane formy nadając im lekkości. Tkaniny układają się swobodnie, są miłe w dotyku. Druki wprowadzają świeżość sygnalizującą nadejście nowego sezonu.

Fasony są bardzo kobiece – z jednej strony  bardziej eleganckie luźne formy, jak żorżetowe bluzki z detalem czy sukienki z długim, szerszym rękawem zakończonym gumką, a z drugiej,  miękkie żakardowe dzianiny wykorzystane w bluzach i ołówkowych spódnicach. Taki zestaw można nosić razem wpisując się we wciąż ważny total look. 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz