12 szczegółów, przez które Twoje ciuchy wyglądają fatalnie

24 Maja 2018

Faceci naprawdę zwracają na to uwagę.

szczegóły wyglądu

Niektórym wydaje się, że udana stylizacja to wyłącznie kwestia odpowiedniego doboru ciuchów. Jeśli masz gust i pieniądze, to zawsze będziesz wyglądała dobrze. W rzeczywistości to dopiero połowa sukcesu, bo ważne jest również to, czy dopasowałaś strój do figury czy okazji oraz zadbałaś o to, by prezentował się schludnie. Niedbalstwo w tej kwestii może doprowadzić do wizerunkowej katastrofy.

Nigdy nie kupuj tych ubrań. One to zrobiły i teraz wszyscy się z nich śmieją

Potwierdzają to słowa moich rozmówców, którzy bez wahania wskazali drobne szczegóły fatalnie wpływające na ogólne wrażenie. To z pozoru drobnostki, ale wyraźne widoczne także dla męskiego oka. Zanim wyjdziesz w domu - zawsze powinnaś się upewnić, że udało ci się tego uniknąć. W przeciwnym razie nawet najmodniejszy ciuch i najzgrabniejsza figura nie pomogą. Będziesz wyglądała po prostu źle.

Sprawdź, na co tak naprawdę zwracają uwagę faceci. Zdziwisz się, jak bardzo są spostrzegawczy i jak wiele mają w tym racji. Jeśli o tym zapomnisz - nawet najpiękniejsze buty, sukienka czy spodnie stracą cały swój urok.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-27 01:04:17

Najbardziej bawią mnie zakończenia zdań typu radzi Grzegorz,przekonuje Adam xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1