Szalone możliwości w TK Maxx

23 Marca 2016

Na zakupy wybierz się z otwartym umysłem!

 TK Maxx

Już dzisiaj startuje najnowsza, wiosenno-lenia kampania marki TK Maxx pod hasłem SZALONE MOŻLIWOŚCI, która zachęca klientów do poszukiwania tego co zaskakujące i nieprzewidywalne w świecie pełnym przewidywalności. SZALONE MOŻLIWOŚCI TK Maxx odkrywają się wówczas, gdy wchodząc do sklepu po konkretny produkt wychodzimy z zupełnie innym, całkowicie nieoczekiwanym i zaskakującym. Można odwiedzić TK Maxx w poszukiwaniu szamponu do włosów, a wyjść z pełnym wyposażeniem nurka. Wystarczy, że na zakupy wybierzemy się z otwartym umysłem.

Hasło kampanii celebruje również dreszczyk emocji związany z odkrywaniem czekających w TK Maxx skarbów, których odnalezienie może przemienić się w ekscytującą przygodę o niespodziewanym zakończeniu.Od podróżowania stopemz designerską torbą weekendową w ręce, po smaczne spanie na dmuchanym materacu, dryfującym po oceanie. Właśnie takie zabawnei jednocześnie teoretycznie możliwe historie mogą okazać się efektem wizyty w sklepach TK Maxx, gdzie znane marki spotykają się z niskimi cenami, odkrywając przed klientami SZALONE MOŻLIWOŚCI.

Komentując nową kampanię TK Maxx, Deborah Dolce, Group Brand and Marketing Director, w TK Maxx powiedziała: “W czasach, gdy poziom przewidywalności zakupów jest wysoki, TK Maxx oferuje coś zupełnie przeciwnego: zaskakujące i nieograniczone możliwości. Zdajemy sobie sprawę, że dreszczyk emocji i element nieprzewidywalności są tym, co sprawia, że nasi klienci chętnie do nas wracają. Najnowsza kampania oddaje ten nastrój w niezwykle zabawny sposób.”

TK Maxx, znane marki taniej, SZALONE MOŻLIWOŚCI.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz