Świąteczna kampania TK MAXX

16 Listopada 2015

KOCHAJMY SWOICH SĄSIADÓW - GŁOSI ŚWIĄTECZNA KAMPANIA TK MAXX.

TK Maxx

Czy w te Święta TK Maxx przywróci ducha dobrosąsiedzkich stosunków? To ambitne zadanie tegorocznej, świątecznej kampanii reklamowej sieci sklepów TK Maxx, której przewodnim hasłem jest Love Your Neighbour – Dla Kochanego Sąsiada. 40 i 30. sekundowe spoty wykraczają poza tradycyjny obraz Świąt spędzanych wyłącznie w gronie rodziny i zachęcają do pamiętania również o tych, którzy być może nie są nam najbliżsi, lecz z pewnością mieszkają najbliżej.

Stworzona przez brytyjski zespół kreatywny TK Maxx, we współpracy z agencją Quiet Storm i wyreżyserowana przez Tony`ego Barry`ego z firmy Biscuit reklama zachęca widzów, by kupując w tym roku bożonarodzeniowe upominki, zdecydowali się na jeden dodatkowy prezent, przeznaczony dla tych pozornie obcych ludzi, żyjących w naszym sąsiedztwie.

Ideą kampanii jest zachęcenie klientów, by wykonali krok w kierunku swoich sąsiadów, zapukali do ich drzwi i wręczyli drobny upominek: po to by się przywitać, podziękować za przysługę, czy po prostu szerzyć świąteczną atmosferę. Kampania w bezpośredni sposób odwołuje się do filozofii firmy, która kładzie duży nacisk na dobrosąsiedzkie stosunki z lokalną społecznością. TK Maxx angażuje się w działania charytatywne, m.in. od kliku lat wspiera program edukacyjny AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI prowadzony przez Stowarzyszenie WIOSNA.

Kampania podkreśla również szeroki asortyment sklepów TK Maxx, w których znaleźć można produkty znanych marek i projektantów, w cenach do 60% niższych od cen regularnej sprzedaży w Polsce i na świecie, dzięki czemu, w łatwy sposób możemy znaleźć wyjątkowy prezent, zarówno dla rodziny i przyjaciół, jak i dla naszych sąsiadów.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-11-21 16:28:49

re: Świąteczna kampania TK MAXX

Sprzedam zestaw wczesnoporonny z Women On Web. Zestaw składa sie z 1 tab Mifepristonu+ 12 tab Misoprostolu. Cena to 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 66314trzy828. Polecam!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1