Pan młody ucieknie sprzed ołtarza, jeśli założysz na siebie TAKĄ suknię ślubną

26 Kwietnia 2018

Kreacje absolutnie zakazane na ślubnym kobiercu. Przynajmniej według facetów.

brzydka suknia ślubna

Nie ma drugiej takiej kreacji, na którą kobieta wydaje aż tyle pieniędzy, a jej poszukiwaniom poświęca tak wiele czasu. Suknia ślubna to w końcu nie tylko strój, ale symbol. Jeśli nie dziewictwa panny młodej, to przynajmniej odświętnego charakteru tego wydarzenia. Wybór nie jest prosty, bo z jednej strony ma świetnie leżeć i być wygodna, a przy okazji sprawić, że wszystkim gościom weselnym opadną szczęki. Nie wspominając o tym, że musi świetnie wyglądać na zdjęciach.

Zobacz również: Tak wygląda NAJPIĘKNIEJSZA PARA MŁODA na świecie. Nie można oderwać od nich wzroku!

W tej kwestii zazwyczaj zdajemy się na was. Trudno, żeby facet wybierał swojej wybrance sukienkę. Jednak korzystając z okazji warto wtrącić swoje trzy grosze i przestrzec - czasami suknia okazuje się tak szpetna, że pan młody najchętniej uciekłby z krzykiem i nie przyznawał się, że cię zna. Zazwyczaj jest jednak na tyle dobrze wychowany i tego nie robi. Zaciska zęby i przysięga miłość kobiecie na własne życzenie oszpeconej.

Uniknięcie wpadki wcale nie jest takie trudne. Wystarczy, że posłuchasz rad przygotowanych przez kilku młodych facetów. Być może nie są ekspertami w dziedzinie mody, ale mają oczy… I całkiem niezły gust.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Lukrecjah
(Ocena: 5)
2018-05-08 06:14:19

Jeśli panna młoda będzie wyglądała zjawiskowo - wszystkim będzie się podobała jej suknia ślubna:) Podstawową kwestią jest dopasowanie jej do sylwetki. Mi bardzo podobają się suknie od Nabli, dwie moje przyjaciółki szły do ślubu w sukniach z tego salonu - wyglądały przepięknie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-26 12:14:55

chyba wszystko zależy od tego czy suknia dobrze leży, czy jest w dobrym rozmiarze i eksponuje to co trzeba a ukrywa niedoskonałości. Fason to już inna sprawa. moze w takim razie łatwiej byłoby pokazać jakie suknie podobają sie facetom? Albo wybierać je razem? taką odnoszę konkluzję po artykule...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-26 06:48:42

Moim marzeniem jest sukbia z dlugim rekawem bo raz podoba mi sie, dwa mam przechude ręce. Wyglada to brzydko

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-26 06:46:08

Cos wydającego w biel. No ta. Krem nie wpada. Krem wpada w czern.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-04 14:03:02

Hahaha :D W punkt! :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-26 01:43:52

Haha, co za żałość....Wychodzi na to, że tym prawiczkom żadna suknia ślubna się nie podoba. Nie martwcie się drodzy panowie. Wasza ,,Renia,, nie potrzebuje sukni żeby wziąć z wami ślub :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1