Zjawiskowe sukienki na świąteczną kolację ♥

02 Grudnia 2017

Stylowe i bardzo eleganckie.

sukienki na świąteczną kolację

Jest taki czas raz w roku, kiedy wszyscy domownicy zakładają odświętne stroje i zbierają się przy wspólnej kolacji. Mowa o Świętach Bożego Narodzenia, do których został już niecały miesiąc.

Świąteczna kolacja to świetna okazja do tego, by założyć na siebie elegancką kreację, szpilki i piękną biżuterię. Poszukiwania odpowiedniej sukienki warto zacząć wcześniej. Im bliżej Bożego Narodzenia, tym więcej rzeczy będziesz miała do załatwienia, na czele z kupnem prezentów.

Ułatwimy Ci znalezienie pięknej sukni. Do naszego przeglądu wybrałyśmy zarówno takie z sieciówek, jak i sklepów internetowych. Sama zdecyduj, gdzie wolisz zrobić zakupy!

Sugarfree.pl, 249 zł

Sugarfree.pl, 259 zł

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Paulina
(Ocena: 5)
2017-12-08 21:00:21

W moim rodzinnym domu w czasie kolacji wigilijnej wszyscy ubierają się elegancko. Bardzo to lubię, ponieważ dodaje to wyjątkowości temu wieczorowi, a przecież właśnie taki powinien być - wyjątkowy i w gronie najbliższej rodziny. Ja na tegoroczną kolację wigilijną strój już mam skompletowany: bordowa sukienka z elementami koronkowymi, a do tego czarne skórzane czółenka z Primamody - oczywiście na szpilce. Całość prezentuje się idealnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-02 18:54:29

Ostatnia sukienka jest piękna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-03 09:44:17

Ostatnia właśnie najbrzydsza, ale gust jest, jak dupa - każdy ma własny ;) Podoba mi się materiał i kolor, ale krój ma fatalny. Takie sukieneczki były popularne może z 10 lat temu, cieszę się z powrotu ciekawszych form.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-03 11:09:53

Takie sukienki znowu zaczynają wchodzić w modę - jeśli to jest dla Ciebie główny punkt odniesienia do tego co jest ładne = modne. Jest ich coraz więcej do kupienia, coraz czesciej pojawiają się w sklepach. Mi również się podoba. Natomiast uważam sukienkę z Zary za totalną porażkę - ni to zakonnica ni to pingwin

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1