SPLENDORbyCLAUDIA for OCHNIK!

25 Czerwca 2015

OCHNIK rozpoczyna współpracę z projektantką i blogerką Claudią Adaszewską!

SPLENDORbyCLAUDIA for OCHNIK!

Stylistka, projektantka, a zarazem autorka modowego bloga Claudia Adaszewska stworzyła intrygujące projekty odzieży i dodatków do najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji OCHNIK.

– Kolekcja, która powstała specjalnie dla marki OCHNIK, inspirowana jest tym, co mnie otacza. Uwielbiam duże, tętniące życiem miasta, dlatego starałam się przemycić do moich projektów trochę streetstyle`owej  nonszalancji – zdradza Claudia Adaszewska. – Projektując, utożsamiam się z każdą rzeczą̨. Tworzę ubrania, w których sama chętnie bym chodziła i w których widziałabym inne kobiety. Mój styl, choć́ często się zmienia, jest wierny pewnym kanonom. Najważniejsze pozostaje zachowanie perfekcji w wykonaniu i formie, a także podkreślenie atutów i ukrycie mankamentów kobiecej sylwetki. Wszystko po to, aby każda kobieta mogła czuć się pewnie i była świadoma swojej wartości – dodaje autorka bloga SPLENDORbyCLAUDIA.

Linia odzieży i dodatków Claudii Adaszewskiej mimo nowatorskiego charakteru jest spójna z wizerunkiem marki i harmonijnie wpisuje się w jej styl. Gratką dla wielbicieli blogerki będzie niewątpliwie jesienny lookbook marki, w którym Claudia osobiście zaprezentuje swoje projekty. Już dziś możemy zdradzić, że zostały one oparte m.in. na połączeniu tkaniny i futra. Więcej szczegółów niebawem!

Claudia Adaszewska jest absolwentką Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie i autorką bloga modowego SPLENDORbyCLAUDIA. Jej stylizacje i projekty zdobywają uznanie w kraju i poza granicami. W 2014 r. magazyn „Vanity Fair” przyznał jej tytuł najlepiej ubranej osoby na świecie. 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-06-29 16:26:08

re: SPLENDORbyCLAUDIA for OCHNIK!

Sprzedam zestaw z Women On Web, zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu + 8 tab Misoprostolu Zestaw sprzedam za 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 697564trzy10.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-06-29 16:24:08

re: SPLENDORbyCLAUDIA for OCHNIK!

Napisz komentarz...Sprzedam zestaw z Women On Web, zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu + 8 tab Misoprostolu Zestaw sprzedam za 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 697564trzy10.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1