PREMIERA REEBOK ALIEN STOMPER „FINAL BATTLE”

20 Lipca 2017

We wtorek 18 lipca miało miejsce prawdziwe starcie ludzi z obcymi. Na Chmielnej 20 LAB odbyła się premiera kolekcjonerskiej edycji butów REEBOK ALIEN STOMPER ‘FINAL BATTLE’ inspirowanych sceną z finałowego pojedynku z filmu „Obcy”.

reebok

Na jeden wieczór w sklepie Chmielna 20 LAB stworzony został klimat rodem ze statku Nostromo. W tym miejscu odbyła się premiera najbardziej kosmicznych butów – Reebok Alien Stomper ‘Final Battle’. Podczas wydarzenia o oprawę muzyczną zadbał DJ Panda, a kosmiczną pizzę zaserwowali chłopcy z Pizzaboyz. Dodatkowo każdy z gości miał okazję wziąć udział w konkursie, który polegał na odegraniu kultowej sceny z filmu „Obcy: decydujące starcie”. Najlepiej odegrane sceny nagrodzone zostały dwiema parami limitowanych butów w kosmicznym wydaniu.

Podczas premiery goście mieli okazję poczuć klimat z filmu Jamesa Camerona „Obcy” oraz na żywo zobaczyć dwa kolekcjonerskie modele Reebok Alien Stomper ‘Final Battle” - żółty inspirowany kombinezonem Ripley i czarny wzorowany na szkielecie Obcego. Dzięki precyzyjnie zaprojektowanym elementom, nawiązującym do przejmującego pojedynku pomiędzy Ripley i Ksenomorfem, modele bez wątpienia są nostalgiczną celebracją jednej z najbardziej niepowtarzalnych scen finałowych w historii kinematografii.

Na Chmielnej 20 LAB do 21 lipca można wziąć udział w konkursie i wygrać limitowaną parę butów Reebok Alien Stomper ‘Final Battle’.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz