Pokaz TOMAOTOMO #THE ONE: Mamy zdjęcia z wybiegu!

17 Października 2014

W trakcie pokazu Tomasz Olejniczak zaprezentował zmysłowe kreacje o różnorodnych formach, które stworzyły spójną i mocną kolekcję.

TOMAOTOMO #THE ONE

Wnikliwy obserwator w TOMAOTOMO #The One odnajdzie także nawiązania do historii mody. Tomasz Olejniczak, żonglując fasonami typowymi dla minionych lat, stworzył własny, uwspółcześniony język. I tak, oprócz oversizowych modeli, w kolekcji znalazły się eksponujące sylwetkę, krótkie sukienki bez rękawów, którym towarzyszą projekty z rozbudowanymi, obniżonymi ramionami i szerokimi rękawami w połyskujących tkaninach. Na wybiegu nie zabrakło też efektownych sukni wieczorowych. Nowością w ofercie TOMAOTOMO są akcesoria - funkcjonalne plecaki, torby, nerki czy np. efektowny pasek z kieszeniami.

Partnerem głównym pokazu był producent najczęściej nagradzanego smartfonu na świecie HTC One. Podobnie jak projekty TOMAOTOMO HTC One (M8) wyróżnia się estetyką i funkcjonalnością. Obudowa z najwyższej jakości metalu o zawężonych brzegach oraz łagodniejszych krawędziach sprawia, że smartfon idealnie leży w dłoni. HTC One(M8),  jest nie tylko modny ale również bardzo praktyczny. Uzupełnieniem stylizacji pokazu TOMAOTOMO były eleganckie buty WOJAS. O wyjątkowe fryzury modelek zadbały marki REMINGTON oraz WELLA, a wyraziste makijaże były dziełem wizażystek marki INGLOT.

Kolekcja #The One już wkrótce dostępna będzie w salonie TOMAOTOMO w centrum Plac Unii City Shopping oraz butiku on-line na www.tomaotomo.pl.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ania
(Ocena: 5)
2014-11-29 12:56:16

casting

S t a t y ś c i.... Modelki ...Modele ...do filmów seriali 150zł/dzień.......... f a c e b o o k. com / C a s t i n g D o F i l m u

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1