Oto 7 nowych `It bags` z którymi nie rozstają się fashionistki! Którą wybierasz?

16 Maja 2015

Którą torebkę wybrałybyście dla siebie?

Chloe `Fay`

W każdym sezonie wśród trensetterów pojawia się pytanie o to, która torba zyska miano `It Bag` i stanie się najczęściej wybieranym dodatkiem. W poprzednich latach prym wśród najbardziej pożądanych torebek na świecie wiodła marka Celine i zaprojektowane przez Phoebe Philo modele Luggage i Trapeze. Tej wiosny fashionistki coraz częściej stawiają jednak na takie marki jak Chloe, Dior czy Loewe. Czyżby minimalizm Celine odchodził do lamusa?

Niekoniecznie. Dużą popularnością cieszy się model `Sangle Camera`, który nawiązuje do stylu lat 70. i estetyki safari, ale marką nr 1 od pewnego czasu jest Chloe. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu nikt tak dobrze nie rozumie ducha tej dekady jak francuski dom mody. Wraz z torebkami `Drew` i `Fay`, z charakterystycznym kółkiem na łańcuszku, przywołuje ducha hippisów w bardzo nowoczesnym wydaniu i pozwala zdefiniować zapomniany styl na nowo.

Nam bardzo podoba się również torebka `Puzzle` od Loewe, która doskonale pasuje do modnych, zamszowych płaszczy. Jeśli jednak mogłybyśmy wybrać tylko jeden dodatek, byłby to worek `Ricky` od Ralpha Laurena, zapinany na piękną, dużą klamrę. Fanki klasycznej elegancji będą zachwycone odświeżonym lookiem torebki `Kelly` marki Hermes, która została skrócona o ponad połowę. Zapowiada się spora konkurencja dla malutkiej, klasycznej Chanel 2.55!

Którą torebkę wybrałybyście dla siebie?

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz