MOIE: Kolczyki & nausznice, które podkręcą Twój look!

18 Października 2017

Mają świetny design!

kolczyki moie

Jeśli nie słyszałaś jeszcze o moie, koniecznie nadrób zaległości. Jest to marka założona przez Katarzynę Kazimierczyk (z zawodu architekta), która projektuje prawdziwe biżuteryjne perełki. W efekcie w kolekcjach moie da się zauważyć nietypowe konstrukcje oraz niestandardowe rozwiązania różnych elementów.

- Biżuterię moie projektuję z dużym naciskiem na oryginalność i prostotę. Wszystkie projekty są bardzo bliskie mojemu sercu, dlatego uznałam, że są moie (stąd nazwa - z błędem ortograficznym dla przekory).
Marka moie powstała z potrzeby posiadania biżuterii zgodnej z międzynarodowymi trendami. Jest odpowiedzią na złej jakości biżuterię z sieciówek, oraz na rozczarowanie, że do biżuterii tej tak trudno jest się przywiązać na dłużej. Wszystkie produkty moie wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o najmniejszy detal – czytamy na moie.pl.

Naszą szczególną uwagę przykuły zwłaszcza kolczyki i nausznice. Ich design jest tak oryginalny, że nada nawet najprostszej stylizacji niepowtarzalnego charakteru.

Zobaczcie nasze typy! Podobają się Wam?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz