Moda męskim okiem: Błędy, które popełniasz ubierając swoje dziecko

16 Czerwca 2016

Kilka słów do matek przestylizowanych pociech.

moda dziecięca

Być może moda dziecięca nie ma wiele wspólnego z modą damską, ale jednak bezpośrednio się łączy. Bo kto ubiera nasze pociechy? Oczywiście kobiety. To właśnie od matek w dużej mierze zależy, jak wyglądają nasze dzieci. One wiedzą najlepiej, w czym będzie im najwygodniej, co się aktualnie nosi, a na dodatek uwielbiają zakupy. Zwłaszcza odzieżowe.

I jest nam to całkiem na rękę, bo statystyczny facet naprawdę nie wie, co powinno nosić jego potomstwo. Wspólne wyjście do centrum handlowego to dla nas koszmar. Skoro na wszystkim się znasz, a bieganie między wieszakami to twój żywioł - rób swoje. Co nie oznacza, że na efekty tego zaangażowania będę patrzył całkowicie bezkrytycznie. I wam zdarzają się stylizacyjne wpadki. A wtedy dziecko nie wygląda już jak dziecko.

Czasami zapominasz, że strój na co dzień wcale nie musi modny. Wystarczy, żeby był wygodny. Co jeszcze mają na sumieniu dzieciate stylistki?

Zobacz również: MODNE DZIECIAKI i ich „dorosłe” stylizacje (Rodzice poszli o krok za daleko?)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
2.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 3)
2016-06-17 12:47:25

re: Moda męskim okiem: Błędy, które popełniasz ubierając swoje dziecko

Ja jestem bezstronna w tej kwestii... wiadomo, nie ubieram dziecka w najlepsze ciuchy jeśli po prostu bawimy się za zewnątrz, tylko w wygodne, czyste ciuchy, których nie żal zabrudzić. Ale od czasu do czasu, w święta lub inne uroczystości rodzinne lubię wystroić synka, aczkolwiek zawsze na pierwszym miejscu stawiam Jego wygodę. I co teraz?? Każda mama chce się pochwalić swoim dzieckiem, bo dla każdej matki to Jej dziecko jest najpiękniejsze. I to się nie zmienia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-06-16 17:03:59

re: Moda męskim okiem: Błędy, które popełniasz ubierając swoje dziecko

Smieszny wpis. Czyli matki ktore ubieraja swoje dzieci ladnie, modnie sa zlymi matkami? I wedlug autora tekstu maja problem ze soba? Co za bzdura!!!! Debilny artykul. Nie mowie ze dziecko ma byc modne na codzien bo bawiac sie w piaskownicy, ale tez nie oznacza to ze nie mozna dziecka stylowo ubrac od swieta. Bo okiem ludzi ktorzy na tej modzie kompletnie sie nie znaja jest to niedorzeczne. Ludzie ogarnijcie sie i zamiast wypisywac bzdurne artkuly ktore nie wnosza nic to zajmijcie sie lepiej czyms konkretniejszym.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-16 16:13:59

re: Moda męskim okiem: Błędy, które popełniasz ubierając swoje dziecko

Zgadzam się. Te super wystylizowane slodziaki z instagram a są żenujące i jest mi smutno gdy widzę te zdjęcia i tysiące laików i zachwytów. Banda debili... Mój syn biega w dresach i jest dzieckiem. Ładnym, czystym ale przede wszystkim ubranym wygodnie i stosownie do okazji dzieckiem. Acha i nie wrzucam jego zdjęć do sieci. Co ze mnie za matka ?!?!?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-06-28 09:51:34

Odpowiadając: Zwykła polska szaraczka. Kształtująca zwykłego szaraka. No i dobrze, takich też trzeba. Do tła. I napędzania biznesu second handom i rozmaitym textil marketom z chińszczyzną.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1