Marieta Żukowska w kolekcji marki Stefanel

26 Listopada 2015

Unikatowa kolekcja KAPSUŁA składającą się z niecodziennych dzianin o charakterze eco friendly, jest inspirowana naturą.

Marieta Żukowska

Unikatowa kolekcja KAPSUŁA składającą się z niecodziennych dzianin o charakterze eco friendly, jest inspirowana naturą. To wyjątkowo ważny temat dla marki STEFANEL, która od ponad 50 lat oferuje ubrania z naturalnych dzianin. W kolekcji znajdziemy 6 niezwykłych swetrów z wełny i alpaki, szlafrokowy płaszcz „Sawanna”, sportowy pulower „Ptak”, pulower „Flora „ ,kardigan „ Żyrafa” kamizelę „Zebra” i oversizowy płaszcz „Wąż”.

Ambasadorkami kolekcji KAPSUŁA zostały osoby działające w takich dziedzinach jak moda, sztuka czy design, które łączy wrażliwość na środowisko. Eleonora Stefanel, Dyrektor Kreatywna marki Stefanel,  dodaje:

“Projekt Eco-Wordrobe jest pierwszą odsłoną z całej serii współpracy, które planujemy  nawiązać w przyszłości. Dzięki talentowi Evy, dyrektorowi artystycznemu tego projektu mogliśmy nadać niepowtarzalnego charakteru tradycyjnym produktom naszej marki i sprostać oczekiwaniom naszych klientek, które są coraz bardziej zainteresowane tematami związanymi z ekologią”

Eva Geraldine Fontanelli, dyrektor artystyczna tego projektu powiedziała: “ lifestyle w harmonii z naturą jest dziś prawdziwym luksusem. Od razu nawiązała się synergia z marką Stefanel, którą od zawsze cenię za wykorzystywanie naturalnych surowców. Wełna jest materiałem eco-friendly, tak jak bawełna wykorzystana do produkcji opakowania dla tej specjalnej kolekcji. Starałam się połączyć know-how marki z moją miłością do natury dodając do tego szczyptę ironii”

Kolekcja dostępna jest w wybranych salonach w Polsce.

Znakomita i piękna  aktorka Marieta Żukowska wybrała 4 modele z kolekcji KAPSUŁA. Zdjęcia z udziałem aktorki wykonała uznana fotografka Asia Typek, zajmująca się od kilku lat street fashion.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz