Nastolatka skrytykowana za swój WULGARNY strój. Ty też widzisz coś złego w tej stylizacji?

28 Czerwca 2017

Dziewczyna wystosowała list otwarty do starszej pani, która skomentowała jej wygląd.

Madison Herber

Nawet największy upał nie powinien zwalniać nas z myślenia o tym, czy strój, który wybrałyśmy, nadaje się do pokazywania w miejscu publicznym. Czasami wysoka temperatura pozbawia nas resztek logicznego myślenia i uważamy np., że dobrym pomysłem jest spożywanie obiadu w hotelowej restauracji mając na sobie jedynie bikini. Albo wstąpienie do sklepu w bluzce, która więcej odsłania, niż zakrywa. Czy podobnie było tym razem?

Pewna młoda Amerykanka twierdzi, że została niesłusznie skrytykowana przez starszą panią, którą spotkała na stacji benzynowej. Właśnie za nieodpowiedni strój. 19-latka poczuła się do tego stopnia urażona, że wystosowała do niej list otwarty, który następnie opublikowała na swoim Facebooku. Dziewczyna tłumaczy w nim, dlaczego nikt nie ma prawa oceniać innych wyłącznie przez pryzmat ubrania.

Jest w tym chociaż trochę racji?

Zobacz również: Została wyrzucona z basenu, bo jej strój kąpielowy jest podobno zbyt wulgarny. Naprawdę?!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
4.1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-29 21:53:41

I gdzie ten wulgarny strój ? Bo ja jakoś go nie widzę, za to widzę laskę ubraną normalnie na sportowo w szortach i różowym t-shircie, co w tym złego ? Ludzie nie macie większych problemów ?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-06-28 12:13:11

Nie jestem fanka odwalania takich akcji na Facebooku, ale dziewczyna ma troche racji. AKurat w UK byly straszne upaly niedawno, do 36 stopni, wiec na prawde byloby ciezko wybrac cos bardziej 'formalnego' na takie temperatury. I faktycznie nikt nie ma prawa obrazac innych ze wzgledu na jej stroj. Dopoki nie chodzi naga, co z reszta i tak nie jest karalne tylko po prostu obrzydliwe, to nikt nie powinien zwracac jej uwagi. Starszym ludziom sie wydaje, ze moga sobie na wszystko pozwalac.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Miśka
(Ocena: 5)
2017-06-28 08:53:58

pani "miała czelność"? pani stwierdziła fakt - jeśli wychodzi się w stroju sugerującym sprzątanie, koszenie trawnika czy uprawianie sportu, to nie należy spodziewać się zachwytu. Jak widać - lustro w domu jest, może trzeba zacząć go używać nie tylko do zdjęć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-29 21:58:04

W UK i zapewne w Polsce też, przy upałach co druga laska tak chodzi ubrana po ulicy i nikt się nie przy...pierdala a tu nagle jakieś wielkie halo bo laska szorty ubrała, prosze cię.. Niech się każdy zajmie swoim tyłkiem a nie cudzym to będzie dobrze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-06-28 06:22:30

ale atencjuszka, jakaś babcia tylko skrytykowała jej ubranie a ta robi z siebie nie wiadomo co na facebook'u. Żal mi takich ludzi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-09 00:57:56

To po co stare babsko japę otwiera? Młodsze pokolenie krytykuje za moherowe berety?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1