Jesienno-zimowy lookbook TROLL

05 Października 2016

Piękna sesja na tle natury.

lookbook troll 2016

Sesja zdjęciowa marki Troll na sezon jesień zima 2016 odbyła się w lesie okalającym lewy brzeg Wisły oraz w okolicznej stadninie koni. To zbliżenie do natury doskonale widać w kolejnych ujęciach, w których przyroda nie tylko stała się tłem dla ubrań z nowej kolekcji TROLL, ale także inspiracją do ciekawych stylizacji.


Zdjęcia Marii Eriksson doskonale oddają klimat jesieni i zimy. Widać to zwłaszcza w wykorzystaniu naturalnej scenografii oraz gry światła uzyskanej dzięki przebijającemu się przez drzewa słońcu.
Kolekcja Troll zaprojektowana została z myślą o klientce ceniącej wygodę oraz kobiecość , podkreślającej własny styl. Znajdziemy w niej dużo prostych form uzupełnionych ciekawymi nadrukami, takimi jak suszone kwiaty, dmuchawce, bujne liście czy paski. Wszystko w spokojnych zgaszonych kolorach podbitych akcentami złota i srebra w detalach i materiałach.


Luźne ubrania na co dzień, takie jak t-shirty, cienkie sweterki, bluzy uzupełnione są spodniami i sukienkami. Modowym akcentem jest obcisły golf w granatowym melanżu oraz ciemnozielona szmizjerka ze sztucznego zamszu. Całość kolekcji dopełniają nowoczesne w formie płaszcze.


Paleta kolorystyczna to biel, czerń, granat, ciemny turkus, złoto i srebro.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz