Lookbook RESORT 2016 Simple CP

26 Grudnia 2015

Marka jak zwykle trzyma wysoki poziom.

Lookbook RESORT 2016 Simple CP

Siła

Siła to motyw przewodni kolekcji. W tym sezonie dodajemy kobietom siły kontrastowymi zestawieniami kolorystycznymi, złotymi akcentami, wyrazistym deseniem, ubraniami będącymi reinterpretacją charakterystycznych elementów męskiej szafy.

Inspiracje

Prace amerykańskiego malarza Waltona Forda, który tworzy wielko-formatowe akwarele w stylu naturalistycznym. Jego prace to precyzyjne studium fauny i flory pełne symboli i ukrytych ironii.  

Moda

Na warsztat wzięliśmy białą bawełnianą koszulę, która w nowej kolekcji przybiera różne formy - od prostej klasycznej do zdekonstruowanej geometrycznej nadającej sylwetce nowego kształtu. Seksowne dwurzędowe dopasowane do sylwetki garnitur, uwodzicielskie maxi rozcięcia, spodnie z kontrastowymi lampasami, asymetria - to hasła klucze. 

Print

Jednym z mocniejszych akcentów jest graficzny motyw zwierzęcy specjalnie zaprojektowany do kolekcji. W naszej interpretacji jest on rodzajem kamuflażu, który pozwala odnaleźć się w miejskiej dżungli.

Ludzie

Reinterpretacja znanych krojów, puszczenie oka klasyce, zabawa formą. Wszystkie modele nowej kolekcji zostały zaprojektowane z myślą o komforcie osób je noszących. Ubranie może dodać siły, ale pod warunkiem że jest funkcjonalne i wygodne. 

Emocje

Za każdym naszym projektem stoją ludzie i ich emocje. Przelane na formę ubrania, nabierają życia noszone przez kobiety Simple.

Kolekcja RESORT 2016 jest dostępna w salonach regularnych Simple CP i na www.simple-cp.com.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz