Lookbook Reserved Swimwear 2015

09 Maja 2015

Kostiumy od Reserved na sezon lato 2015 zachwycają bogactwem form i kolorów. Wśród wielu modnych inspiracji, których użyli projektanci, przeplatają się lata 70. i 90.

Reserved Swimwear 2015

W damskiej linii dominują klasyczne i niezawodne fasony dwuczęściowe, ale nie zabrakło też kostiumów o kroju zaczerpniętym ze strojów kąpielowych sportowców.

Są zarówno modele gładkie, jak i drukowane w ciekawe desenie i tzw. fotoprinty przedstawiające egzotyczne scenerie. Dla mężczyzn przewidziano klasyczne szorty kąpielowe “bermudy” w wibrujących i żywych letnich barwach. Inna propozycja to wybór prostych modeli w estetyce sportowo-jachtowej.

Linia “swimwear” uzupełniona jest przez gamę letnich dodatków – gumowych klapków japonek, okularów przeciwsłonecznych czy toreb plażowych.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ola
(Ocena: 5)
2015-05-19 15:20:52

re: Lookbook Reserved Swimwear 2015

Kolekcja nawet interesująca. Modelka fajna,bardzo podobna do mojej przyjaciółki. Tylko,że jej się tak nie poszczęściło w świecie modelingu choć próbowała. Podpisała umowę z ecmanagement ,miały być sesje,pokazy,wyjazdy i zagraniczne kontrakty. Nie było i nie ma. Szkoda,że trafiła na tak nieuczciwą agencję.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1