Leighton Meester i jej 16 najpiękniejszych stylizacji

25 Maja 2015

W któryj wypadła najlepiej?

Leighton Meester

Leighton Meester rozpoczęła karierę aktorską w 1999 roku, mając zaledwie 13 lat, ale sławę i uznanie przyniosła jej dopiero rola Blair Waldorf w serialu Plotkara, w której została obsadzona 8 lat później. Był to bez wątpienia przełomowy moment w jej karierze, która po zakończeniu zdjęć do ulubionego serialu nastolatek zaczęła nabierać zaskakującego tempa.

Wszystko wskazuje jednak na to, że w tym roku Meester będzie musiała wziąć długi urlop. Aktorka wraz ze swoim mężem, Adamem Brodym, za którego wyszła w lutym 2014 roku, spodziewają się swojego pierwszego dziecka! Jego płeć jest jeszcze nieznana, ale nie ulega wątpliwości, że będzie w podobnym wieku do córki serialowej przyjaciółki Blair Waldorf, Sereny van der Woodsen, którą grała Blake Lively. Jesteśmy przekonane, że nawet reżyserzy Plotkary nie mogliby wymyśleć lepszego zakończenia!

My z kolei nie możemy doczekać się, aby zobaczyć ciążowe stylizacje Leighton. Szczególnie, że jej koleżanka z planu postawiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Znając jednak kreacje Meester z czerwonego dywanu, możemy spodziewać się samych dobrych i oryginalnych outfitów. Aktorka rzadko stawia na klasykę, zazwyczaj wybiera ekstrawaganckie fasony i wyjątkowe desenie. Mamy nadzieję, że w najbliższych miesiącach udowodni, że w ciąży również można wyglądać olśniewająco!

Zobaczcie 16 najlepszych stylizacji gwiazdy z czerwonego dywanu!

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz