Koszule zaprojektowane przez Rafała Maślaka

01 Grudnia 2015

Zobaczcie, jak wyglądają projekty Mistera Polski 2014.

koszule Rafała Maślaka

Rafał Maślak zadebiutował właśnie jako projektant. W sprzedaży pojawiła się linia koszul RM Limited Edition dla polskiej marki Pawo. Zobaczcie, jak wyglądają projekty Mistera Polski 2014.

- To było bardzo trudne zadanie, ponieważ nie znam się na projektowaniu ubrań. Patrząc na efekt końcowy mogę nieskromnie powiedzieć, że wspólnie z projektantami marki Pawo, udało się nam stworzyć naprawdę świetną linię koszul :) Tworząc RM Limited Edition zmiksowaliśmy klasykę z nowoczesnością. W koszulach pojawiły się m.in. suwaki przy mankietach. Wielkim atutem koszul jest również ich jakość - 100 procent najlepszej bawełny z lekkim satynowym połyskiem. Wierzę, że koszule z mojej linii spodobają się mężczyznom w każdym wieku - mówi Rafał Maślak.

W koszulach z linii RM Limited Edition pojawia się motyw czarno-białych grochów. Znajdziemy je na plisach, wypustkach oraz na wewnętrznej stronie kołnierza i mankietów. Oprócz koszul, Rafał Maślak współprojektował także dodatki: krawat, muszkę i poszetkę, które idealnie komponują się z wszystkimi koszulami z limitowanej linii. 

Koszule Mistera Polski kosztują 399 zł. Można je kupić w salonach Pawo w całej Polsce oraz w sklepie on-line w specjalnej, promocyjnej cenie 279 zł.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz