Cielecka i Ostaszewska stworzyły dla W.KRUK kolekcję biżuterii. Jest PIĘKNA!

20 Lutego 2018

Nas zachwyciły zwłaszcza kolczyki i pierścionki.

w.kruk

Bez zbędnych słów, bez wysiłku. W najnowszej kolekcji autorskiej biżuterii W.KRUK Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska mówią o PRZYJAŹNI. W pięknej i uniwersalnej opowieści symbolem łączącej je więzi jest ubrany w złoto i srebro rozmaryn.

bransoleta, 129 zł

W.KRUK przedstawia najnowszą ambasadorską kolekcję biżuterii. Tym razem do stworzenia autorskiego projektu zaproszono dwie wyjątkowe kobiety. Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska  to jedne z najbardziej utalentowanych współczesnych aktorek. Znane ze znakomitych ról teatralnych i filmowych, wielokrotnie nagradzane i cenione za dorobek artystyczny oraz zaangażowanie w projekty kulturalno-społeczne. Specjalnie dla W.KRUK opowiadają o swojej wieloletniej przyjaźni.

- Przyjaźń, która nas łączy to wzajemne zaufanie, akceptacja, szczerość. Świadomość, że możesz liczyć na bezwarunkowe wsparcie. Przyzwolenie na to, że druga osoba czasem myśli dokładnie tak samo jak Ty, a czasem zupełnie inaczej. To otwartość na tę odrębność – mówi Maja Ostaszewska – Mamy podobne systemy wartości, poczucie humoru, wspólną pasję. Inspirujemy się nawzajem.

naszyjnik, 99 zł

- Nasza przyjaźń nie wymaga zbędnych słów i wysiłku – dodaje Magdalena Cielecka – Pełna jest szaleństwa, ale i wyrozumiałości. Zrozumienia i szczerego doradztwa. Dbania o siebie
w najważniejszych sprawach i dzielenia się najmniej istotnymi szczegółami codzienności.

Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska to pewne siebie kobiety i ikony stylu. Zawsze doskonale ubrane, umiejętnie łączą propozycje współczesnych projektantów, stylizacje z sieciówek i elementy vintage. Szukając inspiracji do kolekcji biżuterii dla W.KRUK, wybrały rozmaryn od starożytności uważany za symbol przyjaźni, miłości i wierności.

pierścionek, 339 zł

Choć każda z nas ma swoje ulubione wzory w kolekcji PRZYJAŹŃ, wiecznie zielony rozmaryn i jego bogatą symbolikę jednogłośnie uznałyśmy za doskonały motyw przewodni naszej autorskiej biżuterii – mówią Ambasadorki W.KRUK – Jest idealny i bezpretensjonalny, bo stworzony przez naturę. Pełen życia, lekki w formie i piękny.

Kolekcja PRZYJAŹŃ to biżuteryjna kompozycja subtelnych listków rozmarynu, odwzorowanych w złocie, srebrze i złoconym mosiądzu. Znajdziemy w niej modowe, duże kolczyki, delikatne łańcuszki i bransoletki oraz drobne kolczyki i subtelne pierścionki. Nie zabrakło również oryginalnych wzorów takich jak złocony rozmarynowy łańcuch z mosiądzu, który może pełnić funkcję naszyjnika lub paska oraz szeroka, miękka bransoleta wykonana z wielu ręcznie łączonych listków srebrnego rozmarynu. Kolekcję dopełniają srebrna bransoleta oraz wybór kolczyków wysadzanych kamieniami w kolorach: kwarcu dymnego, fioletu i bieli. Wśród nich zarówno delikatne propozycje, jak i wieczorowe duże kolczyki.

kolczyki, 349 zł

Kolekcja PRZYJAŹŃ stworzona przez Magdalenę Cielecką i Maję Ostaszewską jest piątym projektem ambasadorskim W.KRUK. Dotychczas powstały: Freedom by Martyna Wojciechowska, EOS autorstwa Alicji Bachledy-Curuś, VIS, do której inspiracje stworzyła Kinga Rusin oraz VOCALISE zaprojektowana we współpracy z Anną Marią Jopek.

Od 14 lutego kolekcja PRZYJAŹŃ dostępna jest na wkruk.pl, a od 1 marca w salonach W.KRUK na terenie całej Polski.

kolczyki, 399 zł

naszyjnik, 899 zł

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-20 11:16:12

pierścionek śliczny, bo prosty a taki nieoczywisty

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-20 11:14:48

bardzo mi się podoba motyw rozmarynu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-20 10:13:06

dla kobit dla których aborcja jest ok ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-20 10:59:10

XDDD tak

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-20 11:15:33

ej, nie mylcie pojęć. Dla nich PRAWO DO ABORCJI jest ok. Hasło aborcja jest ok z wysokich obcasów to totalne nieporozumienie, skrytykowane chyba przez każdą myślącą osobę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-20 04:34:19

Brzydkie, kompletne bezguście.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1