Kolekcja odzieży i galanterii OCHNIK jesień-zima 2015 / 2016

18 Czerwca 2015

Projektanci postawili na atrakcyjne surowce, faktury i formy, aby choć w niewielkim stopniu przełamać i ożywić jesienno-zimową aurę.

ochnik

W jesienno-zimowej kolekcji OCHNIK odnaleźć można wiele modowych nowości oraz oryginalnych rozwiązań krawieckich. Projektanci postawili na atrakcyjne surowce, faktury i formy, aby choć w niewielkim stopniu przełamać i ożywić jesienno-zimową aurę. Najnowsza kolekcja marki to nie tylko produkty wykonane ze skóry, ale też wiele tekstylnych propozycji. Trzy znakomite linie odzieży – elegance, casual i fashion – uzupełnia szeroka gama stylowych dodatków.

Ciepło, miękko,wygodnie…

Jednym z przewodnich motywów kolekcji są pikowania, które nadają skórze przyjemnej miękkości orazpożądanejzimąpuszystości. Dzięki nimkurtkinabierająwyrazistego charakteru, stając się świetną propozycją dla pań i panów świadomych swojego stylu. Domeną i atutem kolekcji okryć skórzanych jest zabawa fakturą. Pikowaniom i dekoracyjnym przeszyciom towarzyszą elastyczne taśmy, które ściągają skórę, tworząc bardzo ciekawy efekt, a zarazem uelastyczniają formę – dzięki temu kurtki jeszcze lepiej dopasowują się do sylwetki, „pracują” razem z nią i noszą siębardzo wygodnie.

W kolekcji na sezon 2015 / 2016 mocno i wyraźnie zaakcentowana została rozbudowanalinia tekstylnej odzieży puchowej, która stanowi ciekawą alternatywę dla zimowych okryć skórzanych – tak damskich, jak i męskich. Ciepłe, lekkie i wygodne materiałowe kurtki oraz płaszcze podbijane puchem, z kapturami wykańczanymi naturalnym futrem i skórzanymi wzmocnieniami, z powodzeniem stawią czoła mroźnej zimie. W tej linii zjawiskowo prezentuje się damska parka w oliwkowym kolorze z wyłogami wykonanymi z rudego jenota, a takżefantastycznagranatowa „puchówka” z obszernym kapturem zdobionym futrem ze srebrnego lisa. Paniom szukającym modowych nowinek polecamy puchowy komin zapinany na zamek – klasyczna czerń sprawia, że można wykorzystać go do tworzenia wielu przeróżnych stylizacji. Dla panów przygotowano zarówno dłuższe parki ocieplane puchem, jak i krótsze„puchówki” utrzymane w sportowym klimacie. Panom, którzy szukają oryginalnego uzupełnienia jesiennego stroju radzimy wybrać granatową puchową kamizelkę ozdobioną stylowym żółto-czerwono-czarnym zamkiem.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz