Kampania Gino Rossi SS16

09 Lutego 2016

Kolekcja Gino Rossi na sezon wiosna/lato 2016.

Gino Rossi na sezon wiosna/lato 2016

Eleganckie wnętrza loftu idealnie korespondują z nowoczesną stylistyką przedstawionej w nich nowej kolekcji Gino Rossi na sezon wiosna/lato 2016. Są minimalistyczne i estetyczne, ale jednocześnie nie brakuje im klimatycznego ciepła, dzięki czemu uwypuklają wyrazisty i oryginalny design obuwia. Autorkami sesji zdjęciowej po raz kolejny zostały Magda Wunsche i Agnieszka Samsel - od lat specjalizujące się w profesjonalnej fotografii mody.

Kolekcja Gino Rossi na sezon wiosna/lato 2016 to kalejdoskop stylów i fasonów, od nieśmiertelnej klasyki po oryginalne, przykuwające wzrok modele. Buty o ponadczasowym charakterze zostały poddane delikatnej reinterpretacji oraz wzbogacone o charakterystyczne detale, dzięki czemu odpowiadają na współczesne potrzeby zarówno kobiet jak i mężczyzn. W kolekcji na uwagę zasługują odważne modele w jaskrawych barwach, które dodadzą letniej energii każdej stylizacji. Kolorystyczna awangarda widoczna jest w modelach eleganckich i klasycznych propozycjach na lato - sandałach i klapkach.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

falka
(Ocena: 5)
2016-02-12 11:44:19

re: Kampania Gino Rossi SS16

Wygląda spoko, ale i tak trzeba sprawdzić w sklepie. Czekam jeszcze na nową kolekcję Wojasa, powina juz chyba być na dniach :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1