Moda męskim okiem: Jesteś studentką? Zapomnij o tych ciuchach!

25 Sierpnia 2016

W tym wieku już nie wszystko wypada. Czas dorosnąć...

styl dla studentki

Różnica między szkołą średnią i studiami jest coraz mniej zauważalna. Współcześni żacy są podobno wyjątkowo niedojrzali i emocjonalnie (a także wizualnie) nieprzystosowani do nowego etapu w życiu. Takie wyrośnięte dzieci w trampkach i krótkich spodenkach. Co prawda, wciąż uważam, że każdy może nosić to, co chce, ale warto by był to moment przełomowy. Niektórych części garderoby warto się pozbyć i godnie przywitać dorosłość.

Metrykalnie i (mam nadzieję) emocjonalnie jesteś już kobietą, więc po co udawać małą dziewczynkę? Przejrzyj swoją szafę, by dokonać rozliczenia z przeszłością. Pozbądź się rzeczy, które nie pasują do wizerunku studentki. Jesteś częścią elity, a nie wyrośniętą gimnazjalistką. Podkreśl to wyglądem, żeby wreszcie być traktowaną poważnie.

Jasne, wciąż masz wolny wybór i nikt niczego Ci nie zakaże, ale po co się ośmieszać…

Zobacz również: Moda męskim okiem: Co się stanie, kiedy założysz zbyt krótkie szorty?

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (16)
ocena
2.9/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

gall
(Ocena: 1)
2016-10-26 09:12:13

Drogi Tomku, jeżeli się nie znamy to się nie wypowiadamy, a już na pewno nie piszemy artykułów. Przejrzałam kilka Twoich "projektów" niestety, ale to dno. Zastanów się czy warto szerzyć taką głupotę i dwulicowość jaką emanujesz w swoich "artykułach", każde Twoje dzieło jest zaprzeczeniem kolejnego, w jednym piszesz o tym, że w gruncie rzeczy rajstopy są "be", w drugim, że spodnie są "be" noście spódnice i rajstopy. Jeżeli chcesz kontynuować swoją "karierę" to pisz na tematy na których się nieco znasz. Pozdrawiam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2016-08-29 14:17:57

To może od razu żakiecik w babcinym stylu albo chustka na głowę bo przecież studentka jest już taka "stara" - to już ponad 20 lat... szkoda słów. Ja sie ubieram młodzieżowo i mi to pasuje. Nikt tez nigdy mi nie zwrócił uwagi, że źle wygladam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2016-08-26 12:51:21

to sobie noście 3,5 kilogramowego laptopa w "eleganckiej torebeczce" pięć dni w tygodniu ... jeżeli ktoś nosi plecak to zazwyczaj z czystej wygody i dbania o swój kręgosłup.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-08-25 22:35:10

A chyba nie chcesz być dłużej postrzegana jako buntowniczka, która nie potrafi się dostosować. - Boże, nie wierzę w to co czytam!!! Najgorsze właśnie jest zamykanie się w schematach i dostosowywanie do ograniczone i przeciętnego społeczeństwa, bo niby "tak trzeba". Żałosne!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-08-25 22:33:07

Czas przyzwyczaić się do tego, że dorosłość to nie tylko przyjemne przywileje, ale także ograniczające nas konwenanse - no to chyba WAS. Smutne. ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-25 18:15:04

Pracuję w biurze. Dziewczyny przychodzą do pracy w szortach odsłaniających pośladki... Zero klasy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-25 16:11:11

Haha żałosne, kilka miesięcy temu był "artykuł" czego nie wpoinno się nosić PO studiach, tam też była bluza z kapturem, w dodatku było zdanie które mówiło że w czasie studiów bluzy przydają się na nudne wykłady itd., a teraz ten sam portal uważa że bluzy na studia się nie nadają:D ogarnijcie sie i przestańcie pisać bzdury. Jestem świeżo po studiach, ale w czasie studiów nosiłam to, co mi się podobało, teraz wciąż mam zamiar nosić co chcę i nic nikomu do tego:) mam ponad 20 lat, mam zakładać garsonki, golfy i spódnice do kolan? po co się na siłe postarzać?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-25 13:40:45

Autor to chyba studiuje na Wyższej Szkole Lansu i Baunsu skoro uważa, że jeden zeszyt na wszystkie zajęcia wystarczy a na uczelnię nie trzeba nosić niczego oprócz swojego eleganckiego tyłka i długopisu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2016-08-25 11:49:30

Głupszego artykułu nie czytałam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-25 11:25:02

Wow, a ja chciałabym zobaczyć na uczelni faceta.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz