Moda męskim okiem: W jakim kolorze bielizny wyglądasz najbardziej seksownie?

17 Listopada 2016

Faceci wcale nie są daltonistami. I nie każdy odcień im odpowiada...

seksowna bielizna

Może się wydawać, że jest nam wszystko jedno. Na widok damskiej bielizny przestajemy logicznie myśleć i tracimy nad sobą kontrolę. Liczy się to, kto ją nosi, a nie jaka jest. To tylko część prawdy. Żeby efekt był naprawdę WOW, powinnyście wiedzieć, w czym wyglądacie najlepiej. Opcji kolorystycznych jest wiele, a nie każda wszystkim z Was pasuje. Dlatego mam kilka sugestii…

Jak dobrze wiecie, nie jestem żadnym dyplomowanym specjalistą. To zdanie prostego faceta, który zwyczajnie wie, co lubi. I ma chyba nienajgorszy gust. Jeśli nie w kwestii ubrań, to przynajmniej kobiet, a oba te tematy przecież się łączą. Jak powszechnie wiadomo, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Właśnie tak jest z bielizną, którą na co dzień skrywacie, ale wreszcie przychodzi taki moment, kiedy możemy ją zobaczyć.

Co powinnaś nosić pod ubraniem, aby z po prostu atrakcyjnej dziewczyny stać się pierwszoligową seksbombą?

Zobacz również: MODA MĘSKIM OKIEM: Bielizna erotyczna, która zamiast podniecać... wzbudza uśmiech politowania

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

we
(Ocena: 5)
2016-11-17 15:27:31

ocho, ktoś tu sie kółoci...tylko po co?każdy kolor może być sexy i każda figura. trzeba tylko dobrze dobrać bielzinę i nie jakieś barchany tylko ładny komplet np. z koronki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-11-17 10:13:15

Chudych, wychudzonych kobiet? Kto to pisał, jakiś analfabeta? Rady spod siekiery, wszystko oparte na stereotypowych typach urody blada blondynka, piegowaty rudzielec i ciemnoskóra brunetka.... Co tam, pomińmy fakt, że ile kobiet tyle kombinacji kolorów, urody i stylu. Nadają się te rady najwyżej o kant doopy. Piszesz to człowieku, jakbyś tu kierował się jakimś potężnym doświadczeniem seksualnym, a tymczasem może widziałeś 1-2 kobiety w bieliźnie (a może i nie). Twoja 'wiedza' w temacie opiera się na szabonowym myśleniu, które rozróżnia najwyżej 3 typy urody i 'dobór' bielizny na zasadzie kontrastu... Następny hit to róż dla kobiet plus size... Róż, bo niby co? Expert typu 'znam się jak kura na pieprzu'.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-11-17 10:12:36

Chudych, wychudzonych kobiet? Kto to pisał, jakiś analfabeta? Rady spod siekiery, wszystko oparte na stereotypowych typach urody blada blondynka, piegowaty rudzielec i ciemnoskóra brunetka.... Co tam, pomińmy fakt, że ile kobiet tyle kombinacji kolorów, urody i stylu. Nadają się te rady najwyżej o kant dupy. Piszesz to człowieku, jakbyś tu kierował się jakimś potężnym doświadczeniem seksualnym, a tymczasem może widziałeś 1-2 kobiety w bieliźnie (a może i nie). Twoja 'wiedza' w temacie opiera się na szabonowym myśleniu, które rozróżnia najwyżej 3 typy urody i 'dobór' bielizny na zasadzie kontrastu... Następny hit to róż dla kobiet plus size... Róż, bo niby co? Expert typu 'znam się jak kura na pieprzu'.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
OlkaZ
(Ocena: 5)
2016-11-17 09:17:59

Zajmij się swoimi gaciami, bo na damskiej bieliźnie to Ty się nie znasz na pewno! Zapominasz też, że większość kobiet się farbuje i bladość rzadko chodzi w parze z blondem i odwrotnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1