Jeśli ubierasz się tak do pracy - romans wisi w powietrzu! Współpracownicy oszaleją na Twoim punkcie...

28 Marca 2017

Wiemy, jaki strój najbardziej na nich działa. Wcale nie krótka spódniczka.

jak ubierać się do pracy

Jakiś czas temu zbadano, gdzie flirtujemy najczęściej. Okazało się, że najwięcej związków ma swoje początki w pracy. Biurowe romanse są na porządku dziennym. I chyba nie ma w tym nic dziwnego, bo życie zawodowe zajmuje nam coraz więcej czasu, więc trudno szukać miłości gdzie indziej. Istnieją ewidentne zalety, ale i wady tego rozwiązania. Nie tym jednak chcemy się dziś zająć.

Portal „Mail Online” sprawdził, jak zrobić najlepsze wrażenie na współpracownikach i zwiększyć swoje szanse na udany podryw. Eksperyment, do którego wykorzystano urządzenie badające ruchy gałek ocznych, wykazał, jakie ubrania najbardziej podobają się naszym kolegom z pracy. Wyniki są zaskakujące.

Jeśli Twoim celem jest znalezienie męża (albo przynajmniej kochanka) w godzinach pracy - powinnaś wziąć to sobie do serca. Już nigdy nie będziesz miała dylematu, co na siebie założyć…

Zobacz również: Moda męskim okiem: Ubrania, które działają jak antykoncepcja. Żaden facet Cię nie poderwie!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

weronika
(Ocena: 5)
2017-03-31 10:01:30

Ja wiele rzeczy zresztą nie tylko do pracy kupuję w Hexeline bo też uważam, że klasyka jest najlepsza i ja się tak najlepiej czuje. Białych koszul to mam na pewno kilka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ola
(Ocena: 5)
2017-03-29 18:34:08

Patka całkiem fajna ta stronka co ją podlinkowałaś i wygląda na to że mają dość spore promki. Chyba się na coś skuszę, tylko kurde wybór spory i nie wiem co wybrać :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Patka
(Ocena: 5)
2017-03-28 19:39:40

W sumie zalezy o jakiej pracy mówimy, bo na kasę do biedronki mogłoby nie być zbytnio wyboru stroju:P Ale ja pracuję w biurze, a mają ulubioną sukienką jest https://e-kaja.pl/produkt/95/3946/guess-marciano-71g7458220z-a996-sukienka-damska i robi wrażenie na panach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-28 16:15:04

Do roboty się weźcie, jak nie macie co robić

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-28 15:13:22

jeśli jest to praca biurowa i obowiązuje dress code to za dużo sie nie da zrobić. Co najwyżej damski garnitur albo koszula i spódnica (ale do kolan). W jeśli sie pracuje na produkcji czy w magazynie to koledzy oglądają nas tylko w roboczym kombinezonie i nie ma na to bata.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
trisha
(Ocena: 5)
2017-03-28 09:14:38

wydaje mi się, że grunt to zachować umiar, nie koniecznie garnitur ale taki elegancki casual jak najbardziej. kilka takich ciuchów z e-kaja, ładne szpile i tak naprawdę przy skompletowaniu sobie trzech zestawów i mieszając je można się ubrać na pół roku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1