Moda męskim okiem: Ubrania, które działają jak antykoncepcja. Żaden facet Cię nie poderwie!

16 Marca 2017

Mężczyźni twierdzą, że takim strojem odstraszysz każdego z nich...

jakie ubrania nie podobają się facetom

Podobno kobiety ubierają się nie po to, żeby zaimponować płci przeciwnej, ale wyłącznie swojej własnej. Koleżanka zawsze doceni, że wyglądasz modnie (lub skrytykuje, jeśli się nie postarałaś). Facetom podobno jest wszystko jedno. Być może jest w tym ziarenko prawdy, ale to nie oznacza, że zupełnie nie zwracamy uwagi na strój. Ten może być jasnym komunikatem - szukam miłości albo… zostaw mnie w spokoju.

Pół biedy, jeśli jest to zamierzony efekt. W większości przypadków trudno uznać to jednak za strategię. Zakładasz na siebie coś, co lubisz, ale nie zastanawiasz się nad tym, jak zostanie to odebrane przez potencjalnych adoratorów. Niektóre stroje działają bowiem odstraszająco i dają nam do zrozumienia, że stronisz od flirtu. Wtedy nie powinnaś się dziwić, że chociaż chcesz i masz ku temu warunki - żaden facet nawet na ciebie nie spojrzy.

O jakich ubraniach mowa? To zdradzają moi rozmówcy. Powinnaś wyciągnąć z tego wnioski.

Zobacz również: Szokujący poradnik: Tak NIE MOŻE ubierać się katoliczka. Zobacz zakazane kreacje!

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (23)
ocena
2.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Michał, lat 25
(Ocena: 1)
2017-04-02 15:40:36

CO ZA CYMBAŁ NAPISAŁ: "„Kojarzy mi się z oazowiczkami, które raczej o chłopakach w ogóle nie myślą. Dla mnie to jasny sygnał, że kobieta nie czuje się lub nie chce czuć się seksowna i atrakcyjna. Odsłoń chociaż łydki, żebym wiedział, że mam jakąkolwiek szansę”." ?! ?! ?! CYMBAŁY ! Te MĄDRE dziewczyny NIE SĄ Aseksualne, lecz pragnące zachować czystość dla Boga i dla założenia szczęśliwej rodziny ! (PRZYKŁAD: ŚWIĘTA MĘCZENNICA-DZIEWICA św. Rachel Joy Scott - w wieku 17 lat (!) została zamordowana przez swojego chłopaka w 1999 r., bo z Bożo-ludzkich powodów nie chciała z nim cudzołożyć (cudzołóstwo to grzech śmiertelny !) !. Seks - po Ślubie zawartym w Kościele Rzymsko-Katolickim, i ani sekundy wcześniej ! Seks to nie jest zabawa ! SEKS TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ ! Odpowiedzialność przed Bogiem i przed ludźmi za: swoje dzieci (także szczególnie za te zamordowane PRZEZ WAS w czasie aborcji i w czasie stosowania antykoncepcji !), odpowiedzialność za was samych, i za tych, z którymi cudzołożycie (tzw. 9 grzechów cudzych !) ! LECZ WY - POKOLENIE CUDZOŁOŻNE I ZBRODNICZE, jak mówi o was Jezus Chrystus ! - nie pojmiecie tego nigdy ! A potem się dziwicie, że ktoś ma szczęśliwą rodzinę i jak to możliwe, że ktoś jest szczęśliwy w małżeństwie i w rodzinie... JEST TO MOŻLIWE, gdy się BUDUJE NA SKALE, jak zaleca Chrystus, a Tą Skałą JEST BÓG i wszystko to co od Boga pochodzi, m.in: PRAWDZIWA MIŁOŚĆ (BÓG JEST PRAWDZIWĄ MIŁOŚCIĄ, OD KTÓREGO POCHODZI TYLKO PRAWDZIWA MIŁOŚĆ) I PRAWDZIWA CZYSTOŚĆ ("bez czystości nie ma miłości" - mówi przysłowie), ... a Bóg JEST TRZYKROTNIE PO TRZYKROĆ KRÓLEM CZYSTOŚCI, A MATKA BOŻA JEST PO TRZYKROĆ KRÓLOWĄ CZYSTOŚCI !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Cottien
(Ocena: 1)
2017-03-30 11:49:23

Dzięki temu artykułowi już wiem jak mam się ubierać, żeby nie zbliżył się do mnie ktokolwiek oceniejący "książkę po okładce. Jeśli ktokolwiek jest tak płytki, żeby oceniać mnie po ubiorze, to nie chcę się z taką osobą zadawać. Swoich nawyków ubiorowych - o zgrozo, skarpetki do tenisówek, t-shirty z nadrukami i bluzy z kapturem (jedną nawet dostałam od mojego chłopaka) - nie planuję zmienić, żeby przypodobać się komukolwiek

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-03-29 23:12:35

Ten artykuł to są takie bzdury, że naprawdę wstyd to publikować. Skórzana kurtka jako przejaw zbuntowania i grozy, maksi sukienka jako symbol niedostępności, bluza zarezerwowana tylko dla nastolatek, płaskie obuwie zapewne dla dzieci skoro nie jest seksowne. A już określenie swetra jako tego z "pomocy dla powodzian" to szczyt głupoty. Mam wrażenie, że autorka sama przelewa swoje kompleksy i tworzy takie dziwactwa. Pomijam już, że w żadnej z tych rzeczy nie ma absolutnie nic złego a kobieta może nosić co chce skoro czuje się w tym dobrze. W każdej z tych rzeczy można wyglądać dobrze i atrakcyjnie kiedy ma się na nią pomysł. Ja o wiele częściej widzę ciekawie i ładnie wyglądające kobiety na ulicy niż mężczyzn, którzy jedynie do czego się ograniczają to wyciągnięte jeansy, sprana koszula i sportowe obuwie. A jeżeli autorka naprawdę skądś wynalazła takie okazy to mogę współczuć, bo na szczęście mężczyźni, których ja znam nie kierują się tak ograniczonym myśleniem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
syz
(Ocena: 3)
2017-03-18 15:34:51

coz, moze czesc z tych rzeczy, np ogrodniczki, czapka z daszkiem... ale ja znam facetow, ktorym maxi spodnice sie podobaja, kojarza im sie z delikatna kobiecoscia :) no i nie zawsze garsonka wyglada zle

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Asia
(Ocena: 1)
2017-03-17 18:51:59

Co za bzdury. Noszę wszystkie te rzeczy i jakiś jakoś na brak zainteresowania nie narzekam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
pkacper
(Ocena: 2)
2017-03-17 11:43:40

W niczym kobiecie nie jest tak dobrze jak w niczym... :) Swoją drogą, uważam, że kobieta powinna się ubierać w to, w czym najlepiej się czuje, a jej mężczyzna powinien ją kochać i mówić, że jest piękna, niezależnie od tego co na sobie ma. Płeć piękna, jest zawsze piękna. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
inga
(Ocena: 1)
2017-03-16 21:51:18

HAHAHAHA to jakieś ubrania w ogóle zostają do wyboru? Czyli mam chodzić nago bo tylko tak się komuś spodobam ? Co za bzdurny tekst, nie wierzę hahaha no ok, może zgodzę się z długimi spódnicami, które w większości przypadków wyglądają po prostu śmiesznie i nieatrakcyjnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Giu
(Ocena: 1)
2017-03-16 20:32:31

Garsonka jest ok, no chyba że ktoś w oborze pracuje!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-03-16 17:16:00

Jak można skreślić kogoś czy oceniać po ubraniach? Autor artykułu musi mieć dojrzałość 13-latki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Panna
(Ocena: 1)
2017-03-16 15:48:59

Co za idiota to pisał....

Co za idiota to pisał....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz