Moda męskim okiem: O tych ciuchach zapomnij w czasie świąt. Nawet nie wyciągaj ich z szafy!

22 Grudnia 2016

Nikt nie może Cię w nich zobaczyć.

wigilijna wpadka ubraniowa

Przez najbliższych kilka dni będziemy świętować. Najpierw Wigilia, potem pierwszy i drugi dzień świąt, Sylwester, Nowy Rok… Nie zabraknie okazji do odwiedzin i biesiadowania. Czasami zapominamy jednak, że wypadałoby to robić w dobrym stylu. Nie przejmujemy się swoim wizerunkiem, bo w rodzinnym gronie przecież wszystko wypada. A to ogromny błąd. O twojej klasie świadczy to, czy pokazujesz ją także wtedy, kiedy nie musisz.

Pamiętaj o tym stylizując się na każdy kolejny świąteczny dzień. Nawet wśród najbliższych podlegasz ocenie. A chyba nie chcesz zostać nazwana ofiarą mody czy miss niedbalstwa… Strój to komunikat, więc nie pozwól, by mówił o tobie źle. Jeśli chcesz tego uniknąć, w kolejnych dniach zapomnij o istnieniu tych części garderoby.

Na pewno dobrze na tym wyjdziesz. I udowodnisz, że jeszcze panujesz nad swoim życiem.

Zobacz również: Jak się ubrać na Wigilię? 5 gotowych stylizacji

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
3.1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Stypa pod krawatem
(Ocena: 5)
2016-12-23 02:23:37

Co za imbecyl napisał tak idiotyczny artykuł? Już lecę podeptać szpilami drewniany parkiet w domu. Powiesz, zaloz plaski obcas- nikt nie wie ze taki zostawia rowniez slady gumy? Nawet jezeli jestes w gosciach to gospodarz wrecz podziekuje za zdjecie obuwia. Kolorowe skarpety sa w stanie wprowadzic wiele smiechu, a pamietajmy ze swieta to czas radosci a nie stypa pod krawatem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-23 19:11:30

Gospodarz wywodzący się z czworaków może Ci podziękuję, ale nikt poza nim. Butów nigdy się nie zdejmuje. W zimie można zmienić kozaki na eleganckie półbuty w przedpokoju.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anapolis
(Ocena: 2)
2016-12-22 15:56:19

Ooo, panowie nie zakąłdaja jeansó na święta? NO to chciałąbym takiego wyjątkowego osobnika poznać... a co do kapci. Haha, a co mam ich nei zakładać, tylko wejśc rodzicom w butach do mieszkania? :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-12-22 19:12:21

Musisz na te okazję kupić nowe eleganckie buty. Żeby było uroczyście i odświętnie cena nie może być niższa niż średnia krajowa :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-23 19:13:34

Elegancki człowiek nigdy nie chodzi w jeansach, a już na pewno nie w okresie świątecznym. ;) Butów nigdy nie zdejmuje się w gościach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-12-22 15:02:37

Wigilię spędzam w domu z najbliższymi i na pewno nie będę w tym dniu paradować na obcasach. Jeśli założę czarną bluzkę, to pod spód założę czarny biustonosz. A w pierwszy dzień świąt do babci pojadę z dużą torbą, żeby pomieścić w niej rzeczy, które są niezbędne przy mojej chorobie. I mam głęboko gdzieś co sobie o mnie jakiś Tomek czy Grześ z redakcji pomyśli!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-22 10:06:36

co za protekcjonalny i szowinistyczny tekst

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-12-22 09:28:41

a co się stanie jak mnie babcia zobaczy w kapciach? apokalipsa będzie czy co?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1