Moda męskim okiem: Tych ubrań faceci najchętniej ZABRONILIBY Ci nosić

31 Sierpnia 2017

Posłuchasz ich?

jakich ubrań nie powinna nosić kobieta

Sam pomysł, że facet ma prawo wpływać na twój wizerunek wydaje się absurdalny. Faktycznie, nie brzmi to najlepiej. W końcu same najlepiej wiecie, co jest dla was dobre, a indywidualny styl to jedno z podstawowych praw wolnego człowieka. Nie w tym rzecz. Nikt nie ma zamiaru robić remanentu w twojej szafie i wyrzucać z niej ubrań, które z jakiegoś powodu mu nie pasują. Tym razem chcemy jedynie doradzić i coś zasugerować.

Poprosiłem o pomoc mężczyzn w różnym wieku, którzy wielkimi specjalistami od mody nie są. Żyją jednak w bardziej lub mniej trwałych związkach i przejmują się tym, co zakładają na siebie ich ukochane kobiety. Niektóre ich odzieżowe wybory wyjątkowo im się nie podobają, ale zazwyczaj boją się o tym głośno mówić. Reakcji możemy się przecież spodziewać - kim ty jesteś, że dajesz sobie prawo ubierania mnie?!

Chyba czas przerwać to milczenie i wyznać szczerze, co nam leży na wątrobie. Jeśli jesteś w związku, zastanów się, czy powinnaś to nosić…

Zobacz również: Zszokowana internautka pyta: „Czy pozwolilibyście 14-latce założyć coś takiego?!” (Opinie są podzielone)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
3.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-09-01 12:58:17

Komentarze tych wszystkich facetów pasują do artykułu pt. "Nie chcę by moja dziewczyna wyglądała seksownie, bo brakuje mi pewności siebie i jestem zazdrosny nawet o ubiór" Dziewczyna ubiera się seksownie - źle, bo inni faceci patrzą, ubierze się względnie normalnie - też źle.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-08-31 20:33:37

Drodzy chłopcy, kij wam w oko.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-31 17:14:54

Po tych wszystkich artykułach na temat czego kobiety nie powinny nosić, zostaje latanie na golasa albo w burce.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-31 15:07:16

Co złego w kaszkiecie? Mnie w kapeluszach i okrągłych czapkach nie jest na przykład do twarzy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-31 12:49:58

Pan, któremu ramoneska czy skórzane spodnie kojarzą się z dominą chyba bardzo bardzo chciałby się znaleźć pod tym nieszczęsnym pejczem, a tu tylko świętego zgrywa. Wygląda na to, że koncerty metalowe to z kolei zgromadzenie miłośników BDSM ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1