Moda męskim okiem: Spotkałem najgorzej ubraną młodą mamę. Ośmieszyła siebie i dziecko...

14 Września 2017

Tomek nie kryje swojego oburzenia stylizacją pewnej matki. Słusznie?

seksowna mama

Jestem ostatnią osobą, która chciałaby strofować kobiety z powodu ich wyglądu. Czasami jednak inaczej się nie da. Indywidualny styl to jedno, ale w społeczeństwie obowiązują także pewne konwenanse. Nie zawsze wszystko wypada. Strój ma być nie tylko odzwierciedleniem naszej osobowości czy gustu, ale także pełnionych przez nas ról. Dotyczy to każdego, bez względu na wiek, płeć, stan cywilny czy miejsce zamieszkania.

Nie twierdzę, że po urodzeniu dziecka kobieta powinna przywdziać worek pokutny i całkowicie zrezygnować ze swojej seksualności. Czym innym jest jednak podkreślanie swojej atrakcyjności fizycznej, a czym innym tania wulgarność. Matka powinna być wzorem dla swoich pociech, a nie obiektem drwin. Niestety - tym razem było inaczej. W parku spotkałem młodą kobietę, która na pewno nie wyglądała jak mama.

Chciałbym jej publicznie zwrócić uwagę. Nie po to, żeby ją potępić, ale dać jej do myślenia. A przy okazji wszystkim innym koleżankom „po fachu”, które spacerują z wózkiem, a wyglądają tak, jakby urwały się z podrzędnego klubu nocnego.

Zobacz również: Moda męskim okiem: Tego szanująca się kobieta NIGDY na siebie nie założy (Lista wulgarnych ubrań)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (26)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-14 08:54:28

Artykul zmyslony jak nic...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-14 08:43:23

tomku, jestes zalosny i masz mentalnosc 70 latki siedzacej pod blokiem obgadujacej wszystkich ludzi. i co to ma znaczyc: od matek oczekuje sie wiecej? lala tego dzieciaka, byl zaniedbany? nie? oczekuj od siebie nie od innych. wara od tego jaki styl ma matka. wstaw swoje zdjecie, ciekawe czy bedzie ci milo jak nieznajace cie osoby beda cie oceniac po wygladzie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-14 10:37:44

Skąd to oburzenie, czyżbyś ubierala się podobnie do tej typiary? :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Dagmara
(Ocena: 5)
2017-09-14 05:42:41

Skad pewnosc ze to byla matka dziecka? To ze spaceruje z wozkiem nic nie znaczy! Po za tym, to przeciez wolny kraj i kazdy ubiera sie jak chce. Zyjcie i dajcie zyc innym. Swiat bylby nudny gdybysmy wszyscy byli tacy sami. A jak cos komus sie nie podoba to niech nie patrzy. Nikt nikogo nie zmusza zeby ubieral sie tak samo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz