Przez tydzień chodziła w wyzywających ubraniach. Jak zareagowali ludzie?

12 Lipca 2016

Nigdy wcześniej tyle nie odsłaniała. Odważny eksperyment bardzo ją zaskoczył.

seksowny strój

Eden Strong, blogerka portalu „Your Tango”, nigdy nie uważała się za seksbombę. 32-latka jest pewną siebie i zadowoloną ze swojego wyglądu kobietą, ale mimo wszystko woli ukrywać, niż epatować swoim zgrabnym ciałem. Dla niej bardziej od piersi i jędrnej pupy zawsze liczył się intelekt i osobowość. Stąd jej zachowawcze ubrania - dosyć luźne i zabudowane.

Każdego ranka szukam ubrań, które w gustowny sposób zasłonią moje ulubione części ciała. Nie dlatego, że z moją sylwetką jest coś nie tak. Wszystko przez społeczeństwo, w jakim przyszło mi żyć. Jeśli pokażę dekolt, to od razy będę kojarzyła się w konkretny sposób - tłumaczy na łamach serwisu.

A gdyby tak wreszcie ubrać się seksownie i sprawdzić, jak zareagują inni? W ramach eksperymentu przez cały tydzień nosiła ubrania, których wcześniej by się nie odważyła. Czy spotkały ją z tego powodu nieprzyjemności, jak przez całe dotychczasowe życie się obawiała?

Zobacz również: Wyzywające Panny Młode - z piersiami na wierzchu i ostrym makijażem. Bez gustu, bez klasy, niesmacznie?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
3.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-15 19:20:08

nie wierzę że ktoś podniecał się takim klocem bez talii

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-13 02:44:32

W jakim świecie ona żyje? Po pierwsze, ciało ma średnie. Nie mówię, że złe, ale widuję setki lepszych i sama mam lepsze. Chodzę w spódnicach non stop, nogi mam na wierzchu okrągły rok i przyznaję, że zaczepia mnie dużo mężczyzn, dostaję sporo propozycji, ale 45 minut i kilka numerów telefonu, komentarzy i klepanie (jakby było się czym chwalić... W życiu bym nie pozwoliła się klepnąć obcemu mężczyźnie)? Chyba zrobiła rundkę po budowie. Żyję w Uk od lat, wiem, że społeczeństwo tutaj jest dosyć otwarte, często komplementuje itp., ale umiar też mają. Kogoś poniosła fantazja, albo po prostu zachowywała się też wyzywająco. Poza tym, ubrania bardzo średnich lotów. Pokazywać też trzeba umieć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-15 02:11:46

podpisuję się pod tym całkowicie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-12 13:16:30

A może oni jej tak pomagali bo stwierdziły, że jest biedna albo coś z nią nie tak. Kto normalny przecież chodzi tak ubrany w zimie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-12 09:51:19

a może Ona wtedy była po prostu pewniejsza siebie? nawet jak ktoś jest w dresie, ale jest pewny siebie to lepiej go inni traktują.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-12 10:16:11

To prawda! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1