Intrygujący lookbook No. AXEL by Tymek Maciejewski

04 Czerwca 2015

„Bricolage” to kompozycja różnorodnych form, tkanin i faktur.

lookbook No. AXEL by Tymek Maciejewski

Aleksandra Woronowska jest tegoroczną dyplomantką MSKPU, wyróżnioną końcowym pokazem 10 najlepszych projektantów 2015. Swoją kolekcję zaprezentowała także w ramach XII edycji Fashion Week Poland w strefie OFF. Najnowszy lookbook jej kolekcji „Bricolage” zrealizowany został wspólnie z młodym, zdolnym fotografem, Tymkiem Maciejewskim, który współpracował m. in. z ELLE Malaysia.

„Bricolage” to kompozycja różnorodnych form, tkanin i faktur. To połączenie secesyjnych akcentów, impresjonistycznego malarstwa, sztuki współczesnej, a także fascynacji postmodernistyczną techniką bricolage. Sylwetki są warstwowe, zbudowane niczym pancerz, spod którego wyłania się kobiecość i dziewczęca lekkość.

Podstawą projektu są dobrej jakości wełny. „Bricolage” łączy w sobie lekkość efemerycznego jedwabiu, świecący dżersej, jak i mocne, techniczne tkaniny. Ma być trochę eklektycznie - oversize przeplata się tu z dopasowanym krojem i kobiecą zwiewnością, przeskalowana forma kurtki z klasyką płaszcza, długości maxi z mini. Kolekcja łączy w sobie cechy miejskiej wygody, abstrakcyjnych akcentów, a także wielość tkanin i wzorów.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz