Gwiazdy modelingu w kampaniach Reserved: która wypadła najlepiej?

30 Marca 2015

Zobaczcie kampanie Reserved z gwiazdorską obsadą, sfotografowane w większości przez Mateusza Stankiewicza.

Georgia May Jagger Reserved

Pierwszy sklep marki Reserved został otwarty w 2000 roku, 5 lat po założeniu spółki LPP. Zaledwie rok po otwarciu pierwszego salonu, na mapie polski pojawiło się ich aż 24. Dziś do koncernu należy ponad 270 sklepów zarówno w Polsce, jak i za granicą, nie włączając w to marek House, Cropp, Esotiq czy Mohito, a przychody liczone są w miliardach złotych.

I gdyby nie kontrowersje wokół marki związane między innymi z odprowadzaniem podatków, które powinny trafić do polskiego skarbu państwa, na Cyprze czy odnalezionymi w gruzach zawalonej w Bangladeszu fabryki metkami należącymi do LPP, można by powiedzieć, że to prawdziwie piękna historia.

Tak czy znaczniej to właśnie od kampanii nazwanej Beautiful Story marka zaczęła zatrudniać najgorętsze nazwiska w modelingu. W 2012 roku twarzą Reserved została Julia Stegner, topmodelka zaliczana do ikon branży. Kolejną gwiazdą, na którą postawiła marka, była Cara Delevingne, ulubienica Karla Lagerfelda i mediów społecznościowych. Po niegrzecznej Brytyjce przyszedł czas na modelkę o ugruntowanej pozycji w branży, Freję Behę Erichsen, która przez długi czas zajmowała drugie miejsce na liście najlepszych modelek na świecie. Ostatnio polski brand znów zaskoczył, a na twarz młodszej linii ubrań wybrał… Brooklyna Beckhama! Dla najstarszego syna Victorii i Davida był to debiut.

My nie możemy doczekać się oficjalnych zdjęć z ostatniej kampanii, gdzie zobaczymy nie jedną, ale trzy gwiazdy, które w podobnym składzie pracowały już dla takiego giganta, jak H&M. Chodzi oczywiście o trio Lizzy, Georgii May Jagger i Jerry Hall. Najwyraźniej współpraca z Georgią była wyjątkowo udana, skoro marka postanowiła zatrudnić ją raz jeszcze.

Niezależnie od tego, kto która gwiazda pojawi się w kolejnej kampanii, możemy być pewne, że polski brand zaskoczy fanów.

Zobaczcie kampanie Reserved z gwiazdorską obsadą, sfotografowane w większości przez Mateusza Stankiewicza.

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz