GIGI HADID ponownie wspiera kultowy model REEBOK CLASSIC

04 Września 2017

Legendarny model Club C po raz kolejny zaskakuje nową odsłoną - Club C 85 Leather.

REEBOK CLASSIC

Reebok Classic powraca z nową odsłoną kultowego modelu Club C. Jego damska wersja ponownie wspierana jest przez ambasadorkę marki - Gigi Hadid.

Legendarny model Club C po raz kolejny zaskakuje nową odsłoną - Club C 85 Leather - bo o nim mowa, to idealne połączenie nowoczesności z klasyką.
Kultowa wersja modelu wzbogacona została o nowe opcje kolorystyczne, w tym dwie główne w metalicznych kolorach – Club C 85 Melted Metal.

Metaliczne kolory nowego Club C 85 nadają butom indywidualnego charakteru. W tym przypadku sportowy styl tych kultowych sneakersów połączony zostaje z najmodniejszymi, kobiecymi kolorami. Cholewka buta wykonana jest z metalicznej, miękkiej skóry. Logo Reebok Classic umiejscowione w centralnej części buta podkreśla ponadczasowy styl tego modelu. Dzięki połączeniu amortyzującej podeszwy środkowej i gumowej podeszwy zewnętrznej model Club C 85 Leather pozwala zdobywać miasto wygodnie i z klasą. Gigi Hadid wielokrotnie podkreśla, że uwielbia miejski styl, czyli połączenie wygody z nowoczesnym wyglądem – w ten opis zdecydowanie wpisuje się nowy model Club C.

Club C 85 Leather dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, granatowej i w dwóch odcieniach złotego.

Buty dostępne będą na stronie www.reebok.pl.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz