Gatta i jubileusz Łukasza Jemioła

05 Października 2015

Gatta od dawna wspiera polskich projektantów.

Gatta

Gatta w tym sezonie była już obecna na pokazach marek MMC, Paprocki&Brzozowski, Robert Kupisz, Gosia Baczyńska. Uzupełniała stylizacje modelek rajstopami, skarpetkami i podkolanówkami, które przygotowywała na specjalne zamówienie – właśnie na potrzeby pokazów. Prezentowane modele, spójne z wizją kolekcji i pokazu, tworzyli sami projektanci.

Kolejnym artystą, który swoje pokazowe stylizacje uzupełnił produktami Gatty był Łukasz Jemioł. Jego pokaz, inspirowany podróżami, był szczególny, gdyż prezentował jubileuszową kolekcję projektanta. Widowisko, zorganizowane na warszawskim Torze Wyścigów Konnych wyreżyserowała Katarzyna Sokołowska.

Kolekcja na sezon jesień-zima 2015/2016 pełna jest ciepłych, otulających, a jednocześnie zwiewnych i kobiecych tkanin oraz modnych faktur. Tkaniny nabijane koralikami i wyszywane ręcznie metalowymi elementami z indyjskich fabryk wprowadzają do kolekcji lekki dotyk orientu. Sylwetki utrzymane w spójnych sekwencjach kolorystycznych wyróżniały beże, błękity, szarości przechodzące w chiński róż, odcienie starego złota, po czerń wymieszaną z kolorem głębokiego wina. Kolekcja doskonale komponowała się z czarnymi rajstopami NAIS  z dodatkiem lurexu, z kolekcji Gatta.

„Jest nam niezwykle miło, że kolejny projektant zaprosił nas do współpracy przy swoim pokazie. Tym bardziej cieszy nas ten fakt, gdyż jest to wyjątkowy, jubileuszowy pokaz. Z Łukaszem Jemiołem współpracowaliśmy wielokrotnie podczas pokazów na Fashionphilosophy Fashion Week Poland. Gratulujemy mu 10 owocnych lat i życzymy dalszych sukcesów” – powiedziała Małgorzata Barton, Dział Marketingu Gatta.

Na pokazie pojawił się tłum gwiazd m.in.: Joanna Horodyńska, Jessica Mercedes, Paulina Sykut-Jeżyna, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Socha, Maffashion, Magdalena Schejbal i Natalia Siwiec.

Gatta od dawna współpracuje i wspiera polskich projektantów (m.in. Bizuu, Gosia Baczyńska, Michał Szulc, Paprocki&Brzozowski, Robert Kupisz), jest partnerem ich pokazów, ale także wspólnie z nimi tworzy limitowane kolekcje rajstop.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz