Moda męskim okiem: Dlaczego Twoje dziecko nie powinno plażować nago?

13 Lipca 2017

Tomek apeluje do matek, by zadbały o strój kąpielowy dla swojej pociechy.

dziecko nago na plaży

W ramach tego cyklu zajmowałem się do tej pory wyłącznie modą damską. To chyba jednak najlepszy moment, by napisać kilka słów o tej dziecięcej. Powód jest prosty - to temat na czasie i dotyczący nas wszystkich. Albo sami jesteśmy rodzicami, którzy nie dbają o plażowe stroje swoich pociech, albo to nas rodzice narażają na oglądanie nagich ciał małoletnich plażowiczów. To powszechne zjawisko, które powinno się wreszcie skończyć.

Na odkrytych basenach, nad morzem, rzeką i jeziorem aż roi się od bardzo młodych ludzi, którzy świecą pośladkami i genitaliami. Wszystko w imię dziecięcej swobody i niewinności. Zupełnie tak, jakby wstyd i dobre obyczaje dotyczyły wyłącznie osób w pewnym wieku. Za młodu można bezkarnie biegać bez majtek, bo to przecież nic złego. Akurat w tej kwestii mam nieco inne zdanie i korzystając z okazji zwracam się z apelem:

Drogie Mamy, nie obnażajcie swoich dzieci. Kąpielówki i stroje kąpielowe w małych rozmiarach istnieją i warto z nich skorzystać. Dlaczego?

Zobacz również: Matka zrobiła córce kolczyk w policzku? „Moje dziecko, moja własność!”

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
4.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-15 12:41:46

Dzisiaj wróciłam z wakacji i miałam to samo cały czas w głowie. Byłam poza granicą polski a i tak było pełno nagich dzieciaków. Dziewczynki, chłopcy, niemowlaki a nawet takie wyglądające spokojnie na 6 lat. Gdybym była matką nigdy nie dopuściłabym do sytuacji aby mój maluch paradował nago wokół tysięcy osób wśród których mogą znajdować się jacyś pedofile i zboczeńcy ! Wielka część matek wystawia dzieci w ich łapy a potem płaczą i użalają się nad sobą ''bo ktoś skrzywdził mi dziecko''. Już nawet nie wspomnę o tym że dzieci też mają narządy płciowe które są podobne jak u dorosłych. Osoba dorosła aby kąpać się nago musi iśc w specjalne miejsce do tego przeznaczone więc z czym te dzieci są lepsze ? Nagość to nagość niezależnie od wieku czy płci. Powinien być zakaz czegoś takiego bez najmniejszych ustępstw.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-14 04:10:51

BRAWO!!! Nareszcie ktoś to głośno powiedział , a raczej opublikował ! Mnie też to wqurwia jak widzę rodzinkę z latającym nago dzieciorem, który do tego szczy gdzie popadnie (oburzają was obsikujące wszystko psy a bachory was nie obrzedzają ), gorszy pedofilów (tak tak matki polki, przez takie jak wy jest mnóstwo trynkiewiczów na świecie bo nie potraficie ubrać swojego bachora przyzwoicie i kusicie los) i oburza innych ludzi. Jeśli nie stać ich na strój kąpielowy dla swojego dzieciaka to niech nie przychodzą z nim na plażę - proste !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Marcin
(Ocena: 2)
2017-07-13 18:36:37

ehh... osoby komentujące ten artykuł zachowują się jakby samo spojrzenie się na nagie dziecko było już przejawem zwyrodnienia. A rodzicom powinno się odebrać dziecko pod pretekstem prowokowania do pedofilii. Mam nadzieje, że jak będziecie mieli własne dzieci to nie zgłosicie do prokuratury swojego partnera który wykąpie je bez stroju kąpielowego. Kto wie, może za kilkanaście lat przeprowadzicie się do Niemiec, a tam spokojnie będziecie patrzeć się na dzieci chodzące po plaży w burqa i niqab, Jeśli nie podoba wam się Polski system, że rodzice decydują czy ich pociecha lata z gołym tyłkiem, czy nie to zagraniczny powinien was cieszyć, gdyż niepodporządkowanie się tamtejszym zasadą będzie... bardzo surowo karane.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-16 14:22:57

Skoro pozwalasz swoim dzieciakom chodzić nago, to czemu sam nie chodzisz nago? Dziecko nie zna słowa "wstyd", trzeba go tego nauczyć od najmłodszych lat. I sam spadaj do Niemiec.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-19 06:43:02

A nie można czegoś pośrodku ?! Dlaczego wy wiecznie skaczecie z jednej skrajności w drugą, nikt nie każe tobie ani dziecku zakładać kożucha na plażę, ale też kurvva zachowaj jakąś kulturę i ubierz dziecko w kostium kąpielowy. Sama chyba nago nie chodzisz.....wqrwiają mnie tego typu komentarze, nic nie jest tylko białe albo czarne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-13 15:37:43

W zeszłym roku jak byłam nad morzem, po plaży biegał chłopak nago, na oko 5 letni. Nagle zatrzymał się i zaczął sikać tam gdzie stał, a rodzice siedzieli na kocu niedaleko i się z niego śmiali. Ja na ich miejscu spaliłabym się ze wstydu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-14 04:13:52

A ty oczywiście uwagi im nie zwróciłaś bo po co... może zacznijmy tak wszyscy załatwiać się na plaży, zamiast do sracza, eee co tam że będzie j.ebało wszędzie i będzie syf. Ważne że opróżnimy pęcherz....co za ciemnogród.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-13 12:31:19

2 raz kiefy zgadzam sie z Tomkiem. Zapomniales jednak dodac najwazniejszy artykul o nazwie "pedofile". Tez uwazam ze nalezy dziecko zakrywac

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-13 07:37:04

Jasne ze dzieci nie powinne chodzi po plazy nago, ale artykul jest do bani.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ja
(Ocena: 5)
2017-07-13 04:55:25

Wreszcie ktoś ten temat poruszył. To moim zdaniem strasznie nieprzyjemny obyczaj, żeby pozwalać dzieciom w miejscach publiczych latać bez majtek a nawet w niektórych przypadkach załatwiać się. W dodatku nie wiem czy wiecie drodzy rodzice, ale istnieje takie coś jak pedofilia. Narażacie w ten sposób dziecko na niebezpieczeństwo, stanie się obiektem seksualnym albo ktoś może też zrobić mu zdjęcie. Do tego nie każy ma na to ochotę patrzeć, niektórych to po prostu krępuje. Czy wy też chodzicie nago po plaży? Nie. Więc dziecku nie każcie. Od tego są plaże nudystów i tam odsyłam wszystkich, którzy nie łapią dlaczego mają niby ubierać dzieci na plażę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1